Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, vagy ismertek...

Van itt olyan, vagy ismertek olyat, aki terhes lett spirál mellett?

Figyelt kérdés
Mi lett a babával? Minden érdekel.

2013. jan. 6. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. én a harmadik babámmal. Goldlily volt és lecsúszott vmiért.

A babának semmi baja , 16 hónapos egészséges kisfiú. Még csak veszélyeztetett se voltam úgy értem nem nyílt előbb a méhszáj és nem lett semmi gond. (levették egyébként a spirált mikor 8 hetes voltam).

2013. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám, többször is. :( Lenne egy pár tesóm, asszem - egyébként majdnem 50 volt már, amikor volt így talán kettő ilyen terhessége, így természetesen nem tartotta meg egyiket sem. De utána nem is rakatott fel többször spirált, nála egyértelművé vált, hogy nem jó védekezési módszer.
2013. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Basszus, mintha magamat olvasnám.


Nekem is goldlily és harmadik baba, a spirál lecsúszott a méhszájra, az 5. héten vették le.

Csak az enyém még pocakakó:))

És miért döntöttetek úgy, hogy marad a baba?

2013. jan. 6. 20:38
 4/10 A kérdező kommentje:
óh, nagyon sajnálom:(
2013. jan. 6. 20:39
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok. Mert nem lett volna szívünk lemondani róla...tudod egész más úgy nem vállalni egy babát hogy még NINCS ott benned mint úgy hogy már látod az UH n a kis testét, a szívműködését stb. Nem volt szívünk. Úgy voltunk vele, ahol kettőnek jut, 3.nak is fog stb.

Mondjuk nekünk nincs semmiféle segítségünk és így azért elég nehéz. Most hogy még kicsik (mert nekem a nagyobbak is kicsik még eléggé) eléggé erőim határát feszegetem, de ez már más téma.:)

Ti megtartjátok? Vagy még kérdéses?

2013. jan. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hasonlóan gondolkodunk:))


Természetesen megtartjuk a babát. Már 22 hetes pocaklakó:)

Csak félek, hogy esetleg nem lesz egészséges.

2013. jan. 6. 20:54
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem bocsi mondjuk gondolhattam volna a pocaklakó szóról hogy akkor nem akarod elvetetni:)

na hát etéren abszolut meg tudlak nyugtatni, semmi baja se lett a kisfiamnak, 57 centis 4200 grammos kis vasgyúró lett. 40+3 ra született 3 óra alatt össz.

2013. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szép nagy babád lett:) Nagyon remélem, hogy az enyém is egészséges.

Egyébként ő is kisfiú:) Meg már van két lány:)

2013. jan. 6. 21:22
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok. Gratulálok :) na akkor ő tényleg érkezni akart hozzátok a lányok mellé:)
2013. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Bizony, harcolt a kis életéért:) Olyan kis aranyos:)

Pénteken lemérték a talpát, 3,5 centi:)))

2013. jan. 6. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!