Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spirál mellett terhesség?

Spirál mellett terhesség?

Figyelt kérdés
2 gyerekem van, két szülésem után spirálom volt, eddig bevált. Most késik, még várok, mert néha rendszertelen a ciklusom. De ugyanúgy "érzem" a hasam, mint mikor terhes lettem a babákkal...most goldlilly exclusive spirálom van fent egy éve, fél év után nézettem, most lenne aktuális, zsinór megvan. Mi van, ha terhes vagyok? Hiszen ott a spirál is a méhemben...
2012. máj. 29. 07:14
 1/4 Anita8401 ***** válasza:

Szia Én 7 évig védekeztem ugyan evvel a spirállal a második fiunk megszületése után,velem is előfordult,hogy egy-egy hónap kimaradt és nem voltam terhes.Ha aggódsz akkor vegyél tesztet Én is ezt tettem évente legalább egyszer :):Van rá esély,hogy terhes vagy mert a barátnőm testvérének így született meg a harmadik gyereke :).

Én most márciusban vetettem le pihentetés céljából de úgy voltunk vele,hogy jó lenne egy kislány is tehát ha jönni akar a baba had jöjjön és áprilisban már nem jött meg :)).Most vagyok 13 hetes terhes ráadásul ikrekkel :D.

Remélem tudtam felelni a kérdésedre és érthetően írtam :)

2012. máj. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. máj. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm spirál mellett lett terhes, csak méhen kívül. Utolsó pillanatban vették észre és műtötték meg.
2012. máj. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Egyik rokonunk most lett terhes spiral mellett. Azt mondta neki a doki,semmi gond,leveszik a spiralt,attol a baba ugyanugy maradhat!! Csak sajnos a zsinor felkuszott a babahoz,nem tudtak kiszedni,igy el kellett vetetni a babat:((( de ha meg van a sinor,akkor nem lesz problema:)) sok sikert!
2012. máj. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!