Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem kaptam felicitas csomagot...

Nem kaptam felicitas csomagot a védőnőtöl, és már a honlapjukra is irtam de semmi válasz, akkor hol tudom ezt igénybe venni? Ja már 35hetes km vagyok, és az első csomagot se kaptam meg.

Figyelt kérdés

2013. jan. 7. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
én csak a szüléseim után kaptam a kórházba
2013. jan. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én se kaptam meg a védőnőtől, jeleztem ezt a felicitas felé e-mailben, amiben a címemet is megírtam. Jó sokára érkezett válasz, már azt hittem, nem is felelnek, letettem róla. Majd megírták, hogy postán megküldik, pótolják. Erre is várni kellett, de a végén megkaptam.
2013. jan. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felicitasnak küldtem e-mail, címmel, névvel stb. és 2 hét után jött postán a könyv, amiből ki tudtam szedni az igénylőt, majd beváltani.
2013. jan. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Felicitas csomagot nem a védőnő adja!

Tőle az elején kapsz egy kis könyvet aminek a hátoldalán van egy kupon, azt kitöltve lehet kérni a csomagot több helyen (pl. néhány gyógyszertár, Brendon stb., le van írva a helyek listája).


Terhesség alatt 1 csomagot kapsz a betöltött 6. hónap után lehet kérni, a másodikat szülés után kapod a kórházban.

2013. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a válaszát, közben ma voltam a védőnőmnél utána járt úgyhogy ki tudtam váltani a csomagot :)
2013. jan. 8. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!