Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismami, aki a...

Van olyan kismami, aki a héten megy 12. heti ultrahangra? Izgultok? Én nagyon. Félek is kicsit, hogy minden rendben legyen. Csütörtökön megyek.

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg.Ha eddig minden rendben volt a babával,akkor most sem lesz semmi baja!!!Ne idegeskedj,mert azzal csak ártasz a babának.Tudom,hogy könnyű mondani,hogy ne légy ideges,én is átestem ezen,de feleslegesen stresszeltem magam,mert minden rendben volt a kisfiammal.Ha az előző UH-okon minden rendben volt,akkor most is rendben lesz,hidd el.Élvezd a terhességed és ne idegeskedj :)

Boldog babavárást :)


22+6 hkm

2013. jan. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a bíztatást:) 8+3-on voltam utoljára, ott láttam a babókámat, akkor minden rendben volt.
2013. jan. 7. 12:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is tudom, hogy mit érzel. :-) Én most 13 hetes vagyok, 2-án voltam a 12 heti UH-on, és én is nagyon izgultam. Most meg a biokémiai vizsgálat miatt izgulok, 3-án vették le a vért hozzá, és sajnos csak 2 hét múlva lesz meg az eredmény, úgyhogy izgulhatok. Aztán a Biokémia II. miatt izgulhatok megint, majd a 20. het UH miatt később, szóval én is ilyen vagyok, de nem vagyunk ezzel egyedül. :-)

Sajnos szerintem a 20. hétig ez így lesz, persze utána is, de én a kisfiamnál - aki most lesz már 3 éves - ugyanígy voltam, de szerencsére végig a 9 hónapig minden rendben volt, és egészséges is "Hála Istennek", úgyhogy reménykedem, hogy a kistesónál is így lesz!

Nyugodj meg, minden ok lesz, bár ezt magamnak is mondogatnom kell. :-)

2013. jan. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én jövő héten megyek, nagyon félek, harmadik babám, elsővel pont a 12 hetin derült, ki, hogy baj van, magas volt a tarkóredő 3.5 mm, utána minden genetikai vizsgálat jó lett, így azt hittük minden rendben, másfél éves korától jöttek a gondok, három évesen felállított diagnózis: Autizmus, enyhe értelmi fogyatékossággal, hiperaktivitással társulva, szegény kislányom, de jó hír van egy egészséges húga ő két éves, de a félelem bennem van, és tudnám már, hogy mit tegyek amennyiben hasonló lenne az eredmény! De csak pozitívan!
2013. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ha valaki esetleg olvasná. Megvolt az uh, és minden a legnagyobb rendben volt :)
2013. jan. 11. 19:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki még vissza nézne én vagyok a négyes válaszoló ma voltam ultrahangon 13hét+2 naposnak felelt meg és egyértelműen kisfiú nagy fütykössel!:)))
2013. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok:)
2013. jan. 16. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!