Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36+1heteske vagyok. Csajszi...

36+1heteske vagyok. Csajszi befordulva, legutóbb 3 hete UH, akkor 2200gr, és minden rendben volt. Csütörtökön megyek megint. Más is van így ezzel? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
No.az utóbbi 2-3 hétben,hatalmasat nőhetett,mert sokszor majd'kidurran a pocakom,és ha rugdos a manó,az kifejezetten fájdalmas,torzul a fejem rendesen.most kezdtem el vizesedni is,és bár eddig összesen 10 kiló jött fel,az is most kezdett el igazán gyarapodni.plusz,hogy ne legyen elég a jóból,ismét visszatért a reggeli róka.ez most már így marad végig gondolom?!ja,és még valami.más is sűrűbban jár nagyvécére így a vége felé??
2010. febr. 16. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem vizesedek és szerencsére nem rókázok. De én is úgy érzem, hogy szétfeszít már belülről. 34. héten becsülték 2200g-ra, ő is kislány lesz :) A nagyvécézés meg rengetegszer van, é s olyan hirtelen jön rám(nem hasmenés), biztosan nyomja a beleket a drága :) Te hol fogsz szülni? Én a SOTE 2-n. És így a vége felé nagyon elkezdtem félni a szüléstől és hogy egészséges legyen és ne legyen baj a szülésnél. Tiszta para vagyok, nem ismerek magamra, 38 hétig nem foglalkoztatott semmi ilyen. Könnyű szülést és jó egészséget kívánok Nektek! 38hkm
2010. febr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 34 hetesen 2950gr nak mérték a lányom!És bár én egyszer sem hánytam:) de a végén újra jött az öklendezés!mert ugye centire is nő és nyomja a gyomrunk!meg ha bele is rúg...

Nekem is fájtak a mozdulatai úgy a 32.héttől!

Nekem olyan nagy volt a lányom h én a 33.héttől héttől 1 kilót híztam,pedig én is bevizesedtem...de semmi kaja nem ment le a torkomon annyira nyomta a gyomrom

Mondjuk 38 hetesen 3700 grammra saccolta a dokim,és 39+4 napra szültem 3950 gr és 61 cm-s NAGYLÁNYT!természetes úton,és szép nagy gátmetszésem lett,de 6 hét után tényleg minden rendben lett!

Ne aggógj azon hogy nagy lesz a Lányod,minden rendben lesz!

A kisasszonyom 11 hetes lesz a héten és már 5800gr!De mégsem tűnik kis daginak,mert már 2 hós kora óta a 3-6-os tipiket hordjuk

Könnyű szülést,és utána sok sok erőt és kitartást kívánok!Sok Boldogságot!!4

2010. febr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kedves sorstarsam! 36+1 vagyok en is ma, es mar nagyon turelmetlen. jan.21.-en voltam utoljara uh.-n, akkor volt a becsult sulya 2000 gramm. azota hatalmasat nohetett, mert nekem is egyre eroteljesebben rugja szet a hasamat, ami elegge fajdalmas, de nagyon jo erzes! nekem is neha elojon az emelyges, de meg nem rokaztam. inkabb nagyon faradekony lettem es puffedek mar en is jo per hete, a labam mar egy elefante! az aranyeremrol ne is beszeljunk, 1 honapja van kint es egyre kellemetlenebb! kezelem, de ez mar csak rosszabb lesz sajnos. nagyvecere napi 1x megyek, azzal semmi gond. en mar 13 kg-nal tartok!

nagyon boldog babavarast es remelem elmulik a rokazasod hamarosan! kitartas meg par het es a kezunkben a baba!

neked is elso? kislany vagy kisfiu?

2010. febr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utso vagyok, most latom, hogy a tied is csajszi! :-))))
2010. febr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki!:)A Dél-pestiben szülök.kicsit flek,ugyan,de nem a szüléstől,mert ugye bent nem marad,hanem hogy minden rendben legyen vele.első baba,és aggaszt kicsit az is,hogy mindent jól csináljak.bár nem érzem magam hülyének,meg a drága anyósóm(akit tényleg imádok)is biztos segít majd,ez azt hiszem természetes aggodalom!?.azért kíváncsi leszek,meddig húzza a kis forradalmár odabent,de sztem nem várja meg a március 15.-ét,mert volt már párszor,főleg nagyobb takarítások után,hogy éjszakára nagyon bekeményedett....remélem pár hét múlva a szülés "viszontagságait"beszélhetjük meg itt!

mindenkinek jó szülést,kitartást kívánok addig,aki meg már babás,annak sok boldogságot,és egészséget!!

2010. febr. 16. 09:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 35 hetes vagyok, nekem is visszajött a hányingeres időszak. Ugyan én se hánytam, de enni nem tudok. Én is 10 kilót híztam, de már most egy ebből lement rólam. Nekem rengeteg a gyomorsavam is. Nálam is nagyon durván tud rugdosni a bébi. Nekem egyébként fiam lesz, 30 hetesen volt 2 kiló, 3. baba. Ja és a nagywc-ről nekem is ugyanez a tapasztalatom. HIrtelen rámjön, görcsöl a hasam, mintha hasmenésem lenne, de végülis nem hasmenésem lesz, viszont van, hogy 3x is el kell mennem egy nap. Védőnőm szerint ezek a terhesség végi kínlódásos. Néha a csípőm is annyira fáj, olyan a lábam, mintha begörcsölt volna és úgy is maradna. Magne B6-ból szedek 3*2-t, mert rengeteget keményedik a pocim. Orvosom szigorúan fekvést irt elő, főleg, hogy folyamatos jóslóim vannak, a méhszájam egy ujjnyira volt nyitva egy hete. És mivel 3. baba, igy már gyorsabb lesz az egész folyamat. Még jó lenne egy hetet minimum kihúznom, szeretném, ha már én is azt irhatnám, hogy 36+1 hetes vagyok. Remélem eljutok odáig. Mindenkinek kitartást, könnyű szülést!!!!
2010. febr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!