Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki eleve 5-6 kiló plusszal...

Aki eleve 5-6 kiló plusszal kezdte a terhességet hol tart vagy mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
én 17 kg-t híztam, 67-70-el indultam nem is tudom már. de a szoptatás miatt hamar visszafogytam még többet is, mint amennyi voltam.
2013. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor van remény, hogy nem leszek bálna..
2013. jan. 7. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én 10+ szal kezdtem, 15 kg híztam, de 6 hónap szopi után tartottam a terhesség előtti súlyomnál, azóta is fogyok :)))

szülés után 4 héttel tudtam hordani a szoknyáimat, 3-4 hónap után a nadrágjaimat is. nyugi! ne fogyózz, mert az árthat a babának (meg majd a tejcsinek is)

kellemes babázást :)))

2013. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

10 kiló plusszal kezdtem, 18 kilót híztam

2 hete szültem de már csak 3 kilóval vagyok több mint a terhesség előtt :)

2013. jan. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam kb. 10 kg plusz súly volt.

Szüléskor 7kg-al voltam több, a kórházból -1 kg-al jöttem haza.

Most 5 hetes a babám, 1 kg visszajött, tehát pont annyi vagyok, mint várandósság előtt.

2013. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az első gyermekemet is cirka 20kg plusszal kezdtem. A várandósság alatt olyan 8kgot híztam. Másfél éves koráig szopizott, az első 4 hónapban fogytam 25kgot. Ezt utána apránként sajnos sikerült visszaszedni, így mos a második babánkat is jelentős túlsúllyal várom. 35 hetes vagyok, 9kgot híztam eddig. Remélem szoptatással most is sok le fog menni, de most jobban figyelek majd hogy ne is jöjjön vissza.
2013. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!