Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok és eddig 8...

30 hetes vagyok és eddig 8 kg-t híztam. Nem szeretnék már nagyon sokat hízni, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

10 kg plusznál szeretnék megállni.Hogyan küszöbölhetném ki a többlet súlyt?

Ti hogy "vigyáztatok" ?

Miket ettetek?



2013. jan. 7. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ne azzal foglalkozz,hogy mennyit hízol.Hidd el nekem lemegy a szülés után nem sokkal.7hete szültem leadtam 12 kg-ot még van rajtam plusz 5 kg.Amit kívánsz edd meg de csak mértékkel.:)
2013. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele. Én most tartok +10kg-nál és 27 hetes vagyok. Az előző terhességemnél 25kg-ot híztam és simán le tudtam adni pár hónap alatt úgy, hogy nem fogyókúráztam. Most sem félek, hogy nem fogom tudni leadni a felszedett kilókat de már nem eszek olyan sokat.
2013. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem azt kérdezte a kérdező,hogy foglalkozzon e vele vagy sem!!Hanem mit tegyen hogy ne hízzon többet!

És jól teszi,hogy oda akar erre figyelni.Nem mindenki tudja leadni szülés után,erre nem szabad alapozni.

Kedves kérdező!

Én végig tudatosan táplálkoztam a terhesség alatt.Most vagyok 39 hetes és +10 kilónál tartok,nem lesz több,hisz nemsokára szülök. :D

Szóval kerüld a magas szénhidrátos ételeket,a tésztát,a kenyeret,édességet,amibe sok a cukor.

Helyette ehetsz teljes kiörlésű kenyeret,illetve édességek helyett gyümölcsöt,banánt,mandarint.Inkább tiszta vizet igyál,ne cukros üdítőket!Ehetsz húsokat,csirke mellett,halat,salátával.

Nekem ezek beváltak!Remélem segítettem valamennyit!? :D


39 hkm

2013. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen,igaz h nem mindenki tudja leadni.Előző terhességem után sem tudtam mindent leadni,eleve többlet súllyal kezdtem a terhességet.

2013. jan. 7. 18:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én holnap töltöm a 30 hetet és én is 8 kg-nál tartok :)

Pontosan ezen gondolkoztam hogy remélem nem lesz 10 max. 12 kg-nál több ami feljön mert én is rettegek hogy nem fogom tudni leadni...

2013. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!