Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sensonette fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sensonette fogamzásgátlót szedek már 1.5éve és híztam kb 6-7 kilót. Most fogyókúrázok de semmi nem megy le. Sportolok is (lovaglás és spinning) Abba kéne hagynom a fogamzásgátlót h le tudjak fogyni? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 09:44
 1/5 anonim válasza:
Konzultálj az orvosoddal,hátha tud valami megoldást.De lehet h nem a fogamzásgátlóval van baj.Lehet ,hogy pajzsmirigy alulműködésed van.Barátnőm is azt hitte,hogy az antibébitől hízott,váltott,és még utána sem javult a helyzet,kiderült,hogy hypothireozisa van..Vizsgáltasd ki magad.
2011. jan. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is azt szedek már hét hónapja túl sovány vagyok, 164 centi és 43 kiló... és 18 éves. Bár híznék tőle...

Tudom, nem segítség, és elnézést az offért..

Szerintem ha diétázol kicsit és úgy sportolsz, lemehet valami, bár nem tudom, mondom, én hízókúrán vagyok :D

De szerintem nem kell letenned.

2011. jan. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

09:54 köszönöm szépen erre nem is gondoltam h a pajzsmirigyemmel lehetnek gondok! Lehet h tényleg el kéne mennem dokihoz mert ez igy nem lesz jóó...


10:05 az elején én sem híztam tőle semmit... az elmúlt 2-3 hónap az h ugy érzem h csak hizok-hizok :S

remélem én is h nem kell abbahagynom de ha máshogy nem megy akkor muszáj lesz

2011. jan. 24. 10:14
 4/5 anonim válasza:
Igazán nincs mit.Remélem nincs komolyabb bajod,de érdemes egy kivizsgálás.További szép napot :D
2011. jan. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
A Sensonettben olyan kevés hormon,hogy csak bebeszéled magadnak, hogy ettől van. Sokat eszel, keveset mozogsz. Olyan kevés a hormon benne, hogy nekem is váltanom kellett 53 kilóval, mert a sárgatest hormon nekem alacsony volt tőle.
2011. jan. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!