Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Mit csináljak? Fogfájásra...

Lues kérdése:

SOS! Mit csináljak? Fogfájásra vehetek be valamit?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok és második napja fáj a fogam. Eddig tűrtem, mert félek bármit is bevenni. Van olyan gyógyszer, amit ennyi idősen alkalmazhatok bűntudat nélkül?
2013. jan. 7. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Panadolt , de kifejezetten csak 1 szemet !!!!

Az első 12 hét nagyon fontos , persze a többi időszak is , de az első 12 hét főleg !

2013. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok , olvasd el ezt : http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..
2013. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Holnap menj el a fogorvoshoz!

Az első 12 hét a legfontosabb, most nem szabad semilyen gyógyszert szedni, mert károsodhat a baba!

Nem is értelek, miért nem mész fogorvoshoz ha fáj, ez csak egyre rosszabb lesz!

2013. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Parmax Rapidot szabad bevenni terhesen is. Tudom már régi a kérdésed, de még lehet szükséged erre az információra. (bár inkább ne legyen)
2013. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!