Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős hát vállfájdalomra masszázs?

Erős hát vállfájdalomra masszázs?

Figyelt kérdés
Szeretnék masszázsra elmenni. Mondták hogy ilyenkor vigyázni kell. Van speciálisan kismama masszázs?
2013. jan. 7. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Hetente 2X járok, az elejétől, most 30 hetes vagyok, pont egyik nap mondtam a férjemnek, h függő vagyok:-) Mert ha kimarad egy már rögtön fáj újra a nyakam-hátam. Akihez én járok az gyógymasszőr, hivatalosan a gyógyászati kp-ban masszíroz. Ülök és előre dőlök a masszírozó ágyra, a derekamat nem csak attól felfelé, dolgozza meg, isteni:-) Ja, és semmi bajom tőle....nyugodtan menj Te is!
2013. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van kimondottan kismama masszázs, de ahogy azt előttem leírták, gyógymasszőr is végezheti. A terhesség első 3 hónapjában nem javasolt, utána lehet.
2013. jan. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok!

Én mint masszőr azt javaslom, hogy egyrészt kérdezd meg orvosod, Ő ajánlja-e. Ő ismerheti igazán terhességed lefolyását, és azt, hogy Neked kifejezetten javasolja-e.

Ezt követően valóban gyógymasszőrt érdemes keresni méghozzá véleményem szerint úgy, hogy legyen képesítése a kismamamasszázshoz is.

Ha pedig keresgélsz, akkor érdemes vagy ismerősök véleményeit és tanácsát kikérni egy-egy masszőrről, vagy teljesen rábízni magad az emberismeretedre, szimpatikus-e a masszőr, akit találtál, akár már a weboldalán is, professzionálisnak tűnik vagy csak kontárnak, árban mennyire megfizethetőnek, stb.

Én magam minden esetben azt javasolom, hogy alaposan olvassanak utána e témának azok, akik kismamaként masszázsra mennek.



Kontraindikációkat is nagyon vedd figyelembe, nagyon-nagyon fontosak!

2013. jan. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!