Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tatabányán, Dr. Pazár Dániel-n...

Tatabányán, Dr. Pazár Dániel-nél mennyibe kerül most a terhesgondozás, szülés? Mik a vélemények a doktor úrról?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én múltkor a Ferenczinél voltam a kórházban ultrahangon, nekem egy cseppet sem volt szimpatikus. A sógornőm viszont mindkét gyerekét nála szülte és nagyon meg volt elégedve vele.

Nekem fontos az, hogy amellett, hogy precíz, "kedves és szimpatikus" is legyen.

2013. jan. 8. 09:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Jajj de jó egyáltalán vmi infót hallani róla. Nekem úgy ajánlotta egy nagyon jó hírű orvos, aki nem dolgozik Tbányán. Én már voltam nála többször sztk rendelésen,de ott úgy pörögnek a páciensek, hogy csak akpkodom a fejem. Valószínű mő is. De félidőtől átváltanék maszekra. Ha nem túl nagy teher, megkérdeznéd a sógornődet, hogy mi mennyi nála, s maszekon figyelmes-e, megy ilyesmik? Nagyon megköszönném..
2013. jan. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok. Akár ki akár mit mond, Dr. Pazár Dániel előtt le a kalappal!!

Ő volt a fogadott orvosom Tatabányán. Minden alkalommal olyan kedvességgel és törődéssel fogadott,ami nem mindennapi. Kétszer műtött terhességem alatt (terhességtől eltérő okból) emellett erősen vashiányos lettem és a vas injekciót is Ő adogatta be nekem mondván nem hagyja másra.(rendelésen kívül a kórházban az Ő munkaideje alatt)és még mielőtt bárki azt hinné ismert régről az orvos, téved. A legjobban azok szidják Őt, akik túlsúlyosak, vagy sokat híztak terhességük alatt. Tény nem szereti, ha elhízik a kismama. Nem is láttam nála duci anyukákat :)

2014. febr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dr. Pazárnál egy alkalom a magánrendelésen : 7,000.-

ha uh- is van az plusz pénz. //úgy emlékszem 3,000.-//

a szülés //mint általában minden orvosnál// a magánrendelésnek a tízszerese. :70,000.-

a szülési díjat a varratszedésnél szokás odaadni.

2014. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
már 8000.- és a szülés ennek a 10x ese.
2014. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!