Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, Anyukák? Nektek...

Kismamik, Anyukák? Nektek mivel foglalkozik a párotok?

Figyelt kérdés
Mennyi ideje jut a munka mellett rád,és a babára?
2013. jan. 7. 20:59
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Tanát egy egyetemen, ami magán kézben van.

Van ránk ideje bőven. Ha akar, akkor midnenre szakít időt, nem befolyásolja a munka.

2013. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
informatikus egy multinál, napi 8 órát dolgozik, néha van hétvégi ügyelet itthonról, de legalább megfizetik. A beosztása változó, van hogy reggelre megy, van hogy délutános. Ha délutános, akkor a fürdetés szívás egyedül, de egyébként más bajom nincs a munkájával :)
2013. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi még csak szeretnénk babát, de így is keveset van velem a férjem. Középvezető egy multinál.
2013. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Tűzoltó. Ha itthon van, megpróbál minél több időt velünk/ a kislányunkkal tölteni, így legalább én is haladok a dolgommal. :)
2013. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Építőmérnök és soha nem látjuk. :(

Reggel hatkor lelép és jobb esetben beesik mielőtt ágyba dugom a gyerekeket, rosszabb esetben hét közben egyáltalán nem látja őket, mert nem ér haza emberi időben. És hétvégén is dolgozik szinte mindig, szombaton és vasárnap is, mondjuk ilyenkor csak fél napokat, de ez nem vigasztal. Gyakorlatilag egyedül nevelem a gyerekeket, az egyetlen ami tartja bennem a lelket, hogy mindent megteremt nekünk a férjem, anyagi gondjaink nincsenek, a gyerekeknek megvan mindene, csak apjuk nincs! :(

2013. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

a klipes szakmában dolgozik. elég kevés ideje jut rám sajnos, nem olyan ez a munka mint más normális meló :( 12-14-16 órákat is dolgozik egy nap, ritkán van csak szabadja :( cserébe viszont nagyon jól keres, nem is kéne dolgoznom mellette, de nekem nem menne az eltartott nő szerepe.

remélem ha meglesz a kislánya, akkor több időt tud majd ránk szánni.

egyébként én is ezt dolgoztam, tudom mivel jár, nem hisztizek miatta, inkább kihasználom azt a kevés időt, amit együtt tudunk tölteni :)

2013. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Kaszinós a párom...

Nagyon kemény a beosztása 2-3 nap 12 óra éjszaka utána 1-2 nap szabi és ügye itt a hétvége is beleesik és az ünnepek is.

Még van 10 hetünk a babáig amíg érkezik de egyből vesz ki szabit és biztos vagyok abban hogy amit lehet velünk fog tölteni.

2013. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
az enyém művész. a mellettünk lévő ingatlanban van a mühelye ahol a kuncsaftjait fogadja. mivel egyéni vállakozó, maga osztja be az idejét. igyekszünk úgy kialakitani mindig a munkabeosztást hogy esti fürire itt legyen plussz ha valami program vagy családi esemény van ott legyünk. napközben ebédre át tud ugrani 10 percre vagy én átviszem a gyereket amig gyors betolom a kaját :) nálatok hogy van?
2013. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Orvos.

3 helyen dolgozik, hogy tisztességes pénzt keressen.

Nem vet föl minket a pénz, de szerencsére a hónap végén nem is kell számolgatni, hogy mennyi maradt.

Nagyon keveset van itthon sajnos.Ügyeletek, elhúzódó műtétek. Sokszor van, hogy a szabadnapján is behívják, mert sürgős műtét van, és kevés az orvos.

2013. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Közgazdász és vállalkozó. Hét közben csak a reggelinél találkozik a gyerekekkel meg velem, aztán elmegy, és este 10 körül jön meg általában.

Hétvégén változó, gyakran dolgozik akkor is, de olyankor azért többet együtt vagyunk, szombat-vasárnap együtt is fürdetünk, altatunk.

2013. jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!