Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes boldog varrandos mama...

5 hetes boldog varrandos mama vagyok. Mit ne csinaljak, hogy ne veteljek el veletlenul sem?

Figyelt kérdés
kezilabdazom abba hagyjam mar most vagy az semmit nem befolyasol?

2013. jan. 7. 21:15
 1/9 anonim válasza:
100%
szerintem ne kézilabdáz
2013. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
ne vízi csúszdázz a lépcsőn
2013. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
hagyd abba, kerülj mindenféle ugrándozást beszéld meg az orvossal hogy pontosan mikortól de szerintem most sem tenne jót (de nem értek hozzá csak hallottam hogy egyes nők ezt csinálják hogy magasabbról leugranak meg vannak akik hasra esnek szándékosan meg ilyen szadista vadbarmok, mert akármit akarsz csinálni valami papír kell róla hogy alkalmas vagy viszont akárki lehet szülő...)
2013. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
valami ertelmes es tartalmasabb leiirast?:)
2013. jan. 7. 21:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kéziztem azt egyből abba kell hagyni akár kapus vagy akár mezőny játékos mivel azért a védekezésnél akármikor hasba üthetnek illetve azért a futás, sem az átlövések nem a legjobbak egy kismamának.

Merre kézizel?

2013. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Slovakia
2013. jan. 7. 22:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, kicsit pihentetned kéne a dolgot. Megüthetnek, könnyedén megsérülhetsz, és baj lehet belőle. Javaslom, hogy helyette ússz, hogy formában maradj, de ne keményen edz, csak a mozgás öröméért, amíg jól esik, amíg nem kell erőlködnöd. Sétálj, szedj folsavat, utóbbira nagy szüksége van a babának. Táplálkozz egészségesen, kerüld a stresszt, és ne aggodalmaskodj a baba miatt. Érdemes kérned majd az orvosodtól egy időpontot, kb. 1-2 hét múlva mehetnél. Addigra láthatják a babát, és talán már szívhangot is. (Bár szívhangot átlag a 6-8, de van, akinek a 9. héten veszik észre) És gratulálok!
2013. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
koszi!
2013. jan. 7. 22:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd abba a kézilabdát, és kerülj minden egyéb ugrálással járó sportot.

Ne fürödj forró vízben, ne emelj nehezet stb.

De sajnos nincs olyan módszer, amivel 100%-osan kivédheted a vetélést, sajnos előfordul, hogy látszólag minden ok nélkül bekövetkezik a baj. De ne parázz ezen feleslegesen, azzal nem segítesz.

2013. jan. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!