Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van olyankor, ha az anyuka...

Mi van olyankor, ha az anyuka nem tud elmenni a 12. heti vizsgálatra?

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti, nem vagyok terhes :) Csak érdekel, hogy mi van ilyenkor, mert az bárkivel előfordulhat, hogy lebetegszik, elutazik nyaralni stb. Ilyenkor mi történik?

2013. jan. 7. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi nem történik. Ez mindenkinek a saját érdeke. Senki nem fog neki könyörögni, vagy nem fogják érte megbüntetni.
2013. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudok majd elmenni, akkor egyeztetek az orvosommal egy későbbi időpontot, legkésőbb a 13. héten. Előfordulhat munka, vagy olyan program miatt, ami rajtam kívül áll. Szerintem, nem harapnak az orvosok. Feljegyzik úgyis a dátumot, tehát nyomon követhető a vizsgálatok menete, megléte.
2013. jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

12.héten kell menni, vagyis 7 nap van rá!

Munkából el kell hogy engedjenek a vizsgálatokra!

Ha meg pont akkor utazik nyaralni egy Anyuka, akkor annak nem is olyan fontos a baba, hogy tudja minden rendben van-e vele úgy gondolom!

Azért valahogy mindenki megoldja, hogy eljusson rá!

2013. jan. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért ezt így nem mondanám, hogy aki akkor éppen nincs itthon, annak nem olyan fontos a babája. Én kétszer is jártam már úgy, hogy a férjemnek 3 illetve 4 hetes külföldi útja volt, és eldönthettem, hogy vagy itthon maradok 1 illetve 2 kicsi gyerekkel, vagy megyünk vele. Ez mind a kétszer "ütötte" a 12 hetes ultrahangot, de a dokim azt mondta, nyugodtan elmehetek, megnézett előtte is, és utána is (13-14 hetesen). Ettől még nagyon fontosak voltak nekem azok a babák, de nem akartam egy hónapig egyedül lenni a gyerekekkel... És nem maradtam le semmiről, minden rendben volt.
2013. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!