Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam magzatvíz-vétele...

Tegnap voltam magzatvíz-vételen. Érezném ha vmi nem lenne rendben, mondjuk elfolyik a magzatvízem stb? 18 hetes km

Figyelt kérdés
Nagyon félek, nehogy baj legyen. Fel sem merek kelni az ágyból még pisilni sem.
2009. aug. 27. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, azért pisilni kimehetsz, meg fürdeni.

Nem kell megijedni, az első pár hét a kritikus. Nekem is megcsinálták a 17. hétben sajna a korom miatt muszáj volt és is nagyon féltem. Nekem a doki is védőnő is azt mondta, hogy 1 hét szigorú fekvés, tényleg csak fekvés, utána 2 hét teljesen pihentető életmód. Ez abból állt, hogy már egy kicsit felkelhettem, gyorsabb kajákat megfőzhettem, kis séta lent. Vásárlás, cipekedés, hajolgatás abszolút tilos.

Viszont nekem rá 2 napra elkezdett borzasztóan keményedni a hasam, ezért még MagneB6 vitamint is el kellett kezdenem szedni napi 2x2-t a terhesvitamin mellett. Persze ez nem jelenti azt, hogy másnál is így alakul, ez nálam volt így. Mindenesetre vigyázz magadra, a magzatvíz nem fog elfolyni én azt is megkérdeztem mikor csinálták, mert a méh fala is és a burok fala is rugalmas és ahogy a tűt kihúzzák, rögtön összehúzódik azon a helyen. Itt ami problémát okozhat eleve ez a beavatkozás.

Biztos, hogy Nálad is minden rendben lesz, tényleg pihend ki ezt a pár hetet, akkor kizárt, hogy baj legyen.

Boldog babavárást!

Ha még jársz erre, mikor van eredményed, írd meg, bár úgyis rendben lesz, nekem sem volt semmi baj.

23 km

2009. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Egyébként nekem a doki, aki levette csak 2 nap fekvést írt elő, de attól függetlenül biztos fogok még feküdni pár napot, mert sztem ez elég kevés. Az eredményem csak szeptember 24.-én lesz meg, úgyhogy addig megőrülök, nem is értem, miért húzzák el ennyire. Na mindegy megpróbálok nem gondolni rá, úgyis minden rendben lesz :-)
2009. aug. 28. 09:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia ! Én augusztus 4-én voltam amniocentézisen a korom miatt.

A másnapot végig feküdtem harmadnap már dolgoztam persze kíméletessen nem emelgettem semmit.

Semmi gondom nem volt az eredmény is megjött 25-én és egészséges kislányt várok a 21.hétben vagyok.

Minden jót Neked és a babának ne aggodj nem lesz semmi baj !

2009. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!