Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki mostanában a...

Volt valaki mostanában a medicinalis kft. (bajcsy - zs.65) 12. hetes UH szűrvizsgálaton? Az ára érdekelne és hogy mi a tapasztalat.

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez érdekes! én oda járok terhesgondozásra (Gulyás István doktor úrhoz) de nekem nem említette, hogy náluk is meg lehetne csinálni a 12 hetes genetikai uh-t, elküldött a MÁV kórházba. Őket viszont képtelenség elérni, hogy időpontot kapjak, ezért úgy döntöttem a Hepinetnél csináltatom meg (nekem kombinált teszttel lesz egybe kötve az uh, ami a Hepinetnél 2 ezer forinttal drágább a kórházinál).
2013. jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most elbizonytalanodtam, mert eddig úgy tudtam, hogy csinalnak..
2013. jan. 8. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy idepofátlankodok, nem a kérdezőhöz szólnék, hanem a válaszolónak. Én is a MÁV-ban csináltatom a 12. hetes uh-ot. El lehet őket érni, de kb. nekem fél délelőttbe telt, mert a csajszi, aki felveszi a telefont egyedül van, és amikor vizsgál nem veszi fel. Én azt csinálta, hogy percenként hívogattam őket, mire egyszercsak felvette. Egyébként amikor én ott voltam (még nem a 12. hetesen), akkor volt olyan is, akinek nem volt időpontja, ezért csak úgy elment, és ő kivárta a sort, amikor már elfogytak az időpontosok, akkor ment ő be. Nem volt ezzel semmi probléma. Szóval szerintem, ha nincs időpontod, akkor odamehetsz:)
2013. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia Kedves 2.! én több napon keresztül próbáltam elérni a kórházat volt hogy napi 18x telefonáltam amiből 4x csörgött ki (akkor persze nem vette fel senki) 14x foglalt volt. Lehet hogy én vagyok türelmetlen, elismerem :)

Ja és magára a kombinált tesztre is külön kellett volna bejelentkeznem a kórházba amit a Hepinetnél együtt csinálnak az uh-val.

Szóval így nekem kényelmesebb és nem kell egy egész nap szabit kivennem ez miatt! :)

2013. jan. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, érthető így:) Bocsánat a kérdezőtől.
2013. jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!