Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatvíz folyást meg lehet...

A magzatvíz folyást meg lehet "állítani"?

Figyelt kérdés
Épp az előbb voltam wc-n pisilni. Úgy éreztem végeztem, de nagyon gyosan elkezdett jönni megint és nem tudtam megállapítani, hogy melyik volt. Vissza tudtam tartani kétszer is így próbáltam tesztelni de nem vagyok biztos benne, hogy pisi volt.
2013. jan. 8. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

KÓRHÁZ!!!

Hány hetes vagy?

2013. jan. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Azt sehogyan sem tudod szabályozni.

Tegyél egy papírzsepit a bugyidba, ha 1 óra múlva nedves, akkor szivárog.

2013. jan. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ, hány hetes vagy. Mert lehet, hogy az összes magzatvíz elfojt, tehát hiába teszel be zsepid, mert ha kifijt mind akkor nem tud már több fojni.

Menj kórházba.

2013. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ha a mazgatvíz folyik, azt nem tudod megállítani

lehet, hogy a baba épp úgy fekszik, hogy elnyomja a pisi útját és ha mozdul, vagy Te mozdulsz, akkor feloldódik ez a gát.

Természetesen ha BÁRMI KÉTSÉGED VAN, akkor azonnal kórház! Hány hetes vagy?

2013. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
34 hetes vagyok. kb másfél dl lehetett amit éreztem.
2013. jan. 8. 16:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Azóta nem folyik egy kicsi sem?
2013. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem érzek azóta folyást. Most tettem be zsepit. 5kor találkozok a párommal elmegyek megnézetem magam az sztk-ba. Az én dokim rendel most. Kórházba nem akarok míg nem vagyok biztos benne.
2013. jan. 8. 16:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mit mondott.
2013. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

ha vissza tudtad tartani az nem magzat víz volt....a magzatvizet sehogy sem tudnád vissza tartani!!!

és ha már jött másfél deci, akkor igen csak jönne már utána is....



azért nézesd meg de szerintem tuti nem magzatvíz volt



üdv: 2 gyerekes

2013. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így, azt hittem folyás, pedig még a vizelet jött, pedig nem is nyomtam. Azért nézesd meg magad biztos ami biztos. Nálam végül szülésnél repesztettek burkot, pedig végig paráztam, hogy megreped.
2013. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!