Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vizsgálattal lehet...

Milyen vizsgálattal lehet legkorábban megtudni biztosan a baba nemét?

Figyelt kérdés

Nekem már van 2 kisfiam,mindkettő császármetszéssel született.Szeretnénk egy kislányt is ,de mint kiderült már csak egyszer szülhetek,ami tutira szintén császármetszés lesz,és azt szeretném ha kislány lenne.Nemakarom a véletlenre bízni,mert mindennél jobban szeretnék a fiúk mellé egy kislányt is.Ha tehetném egy 4.babát is bevállalnék az esetleges 3 fiú mellé,de sajnos nem lehet.

hányadik héttől csinálnak ilyen vizsgálatot és mi a neve?


2013. jan. 8. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Ultrahang szerintem!

De akkor már mindegy lesz nem?

2013. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hallottam valamilyen vérvételről,amita 8.hét előtt kell megcsinálni,ráadásul fizetős is.de nem tidom pontosan,mert csak félfüllel hallottam,hogy mellettem beszélgették.Tényleg van ilyen?
2013. jan. 8. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Mivel leghamarabb a 12. hétre fejlődik a nemi szerve de akkor se tudják 100%-ra megállapítani a nemét legjobban még esetleg 4d-n nézetheted meg mert jobban látják de akkor is már késő lesz. Meg nem azért de elvetetnéd ha hamarabb tudnád meg h fiú????? Mert szerintem az roppant gerinctelen dolog lenne. De mindegy is a leghamarabb akkor 12.héten tudják megmondani de legjobban a 14-15.héten különbözik h egyértelműen látható legyen...Orvosi vizsgálat meg külön nincs rá. Csak az orvosok szem uh.val
2013. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiú lenne elvetetnéd?
2013. jan. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, igen van ilyen vizsgálat, hogy vérből már olyan 8 héttől meg tudják mondani a baba nemét!


DE!!!!! Nálunk pont azért nincs ilyen, hogy ha megtudod, hogy ilyen vagy olyan nemű, akkor ne vetesd el!!!


Szóval pont az ilyenek miatt mint Te, akik szelektálnának!

2013. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy genetikai vizsgálat pontosan nem tudom a nevét, ott a kromoszómákat nézik és abból meg tudják mondani nagyon korán de kb. 65-70e körül van.
2013. jan. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Golan Trevize ***** válasza:
78%

Te inkább ne szülj már senkit.


Egy beteg állat vagy.

2013. jan. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!