Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beszedjem a NORCOLUTot?...

Beszedjem a NORCOLUTot? Szerintem terhes vagyok, orvos szerint nem. Pár napja késik, orvos megállapította kézi vizsgálattal, hogy nincs baba, meg a laboros teszt is negatív lett.

Figyelt kérdés

De hiába kértem csináljon hüvelyi ultrahangot,nem tette.Felírta a norcolutot,azt kéne beszednem.Tegnap a dokitól hazafelé jövet vettem egy QUPIDO tesztet halvány pozitív lett.Csináltam egy Instant view tesztet az még erősebb,ma reggel a pregimaxom szintén halvány pozitív.Ti mit tennétek a helyemben?Nem akarom beszedni a gyógyszert!

Clostit kaptam ebben a hónapban is,nem néztek meg peteéréskor uh-al,de én úgy hiszem volt tüszőrepedés,mert volt egy csepp vérem is akkortájt.Hőm fent van...megőőőőőőőőőőrülök


2011. jún. 1. 06:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nehogy beszedd!!!!!!!!És sűrgősen keress egy másik dokit!!!
2011. jún. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mindenképpen másik doki, keress egy magánt az tuti megultrahangoz.
2011. jún. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ne szedd be, amíg nem biztos 100%-ra, hogy van-e baba, vagy nincs. De azért 3 különböző teszt csak nem téved és remélhetőleg tényleg ott az a picike! Lehet, hogy azért nem csinált uh-t, mert még semmi sem látszódott volna.

A laboros teszt milyen volt? Vizelet vagy vér? A vérvételnél már a legkisebb hcg szint is kimutatható, mert alap állapotban az nulla.

Nagyon drukkolok, hogy ott legyen a kisbabád!!!! :)

Próbálj még várni két napot, reggeli pisiből újabb teszt és menj vele másik dokihoz, hogy van négy pozitív teszted, biztos, hogy megnéz uh-n is.

2011. jún. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne szedd be. Válts orvost!
2011. jún. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

de jó,hogy írtok

Vizeletet néztek a laborban.

2011. jún. 1. 08:27
 6/16 A kérdező kommentje:
most csináltam egy totál pozitív medilabot és egy halvány gabrielt.Valahova el kéne mennem vérből mutassa kia hcg-t,de nem tudom,hogy hova,zuglóban lakom
2011. jún. 1. 09:05
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Ennyi teszt nem csaphat már be!

Én biztosan orvost váltanék aztán az első uh képet az régi orvos orra alá dugnám)

A gyógyszert ne vedd be, nézzen meg egy másik orvos.

Azt, hogy hol kérhetsz vérvizsgálatot HCG-re sajnos nem tudom, de ha elmész egy másik dokihoz ezzel a rakat pozitív teszttel tuti csinál uh-t és Ő kérheti is a vérvételt!


Nagyon szorítok!

Majd írd meg légyszives a fejleményeket!

Egy 2 gyermekes 15 hkm

2011. jún. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Uzsoki korházban csinálnak tesztet, azt nem tudom hogy működik mert én egy ott dolgozó hozzátartozója vagyok, nagyon jó orvosok vannak az uzsokiban Lajis Tímeát keresd fel ő nagyon kedves
2011. jún. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Kérlek ajánlj nekem egy jó nőgyógyász az Uzsokiban. Nincs orvosom már jó ideje,itt meg még senkit sem ismerek Zuglóban. Lehet magánja is,de azért néha fogadjon ingyen is :) Tudsz egy jó nőgyógyszt ajánlani nekem?

2011. jún. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10:29 es válaszoló Dr Lajis Timea nagyon jó orvos én is hozzá járok a családom tagjai is hozzá járnak illetve ismerős is volt már nála és mindenki dicséri
2011. jún. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!