Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt már más is így? Miért...

Lues kérdése:

Járt már más is így? Miért van ez? Terhesvitaminnal kapcsolatban kérdeznék?

Figyelt kérdés
6 hetesen az orvosom azt mondta szedjek Elevitet. Én szót fogadtam, de 3 nap után abba kellet hagynom, mert mégjobban émelyegtem és a gyomrom sem volt rendben tőle. Más is tapasztalt ilyet? Mi lehet az oka? Most akkor mit szedjek?
2013. jan. 8. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Gravidát, bár attól nekem fájt a gyomrom. A legjobbnak a Femibion bizonyult. Van még a Hipp Natal, Ladeevit is, van választék :)
2013. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csomó féle vitamin van, próbálj ki másik fajtát, kb. ugyanazok a vitaminok, ásványi anyagok vannak benne, alig térnek el egymástól.
2013. jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok, bocs a kérdésre nem válaszoltam, nekem nem volt ilyen panaszom az Elevittel, jól éreztem magam tőle, de mindenki szervezete más.
2013. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

le leszek pontozva, de akkor is!

szerintem az orvosok gyógyszerdealerek, és tömnék a kismamákat mindennel, a gyógyszergyártók meg az ő zsebüket tömik....

ha jó a vérképed, akkor nem indokolt. a legfontosabb kismamavitaminokat szedd: magnézium+B6, folsav, c-vitamin, és táplálkozz kiegyensúlyozottan!

ha indokolt, akkor szedj terhesvitamint, de sok kismama panaszkodik, hogy túlságosan elhízott, akik szedték ezeket a szintetikus vackokat!

a 'józan paraszti ész' csodákra képes! :)))

a legfontosabb: boldog babavárást! :)))))))

2013. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Lehet hogy én is leleszek . Viszont én az első gyerekmnél végig szedtem és hatlmas baba lett (4500 gramm ) nagyon fel volt pufodva azt mondta doki valószínűleg ettől , én is többet hiztam . A másodiknál nem szedtem , és nála 16 kg kevesebet hiztam a baba pedig 1 kg keveseb volt .

Szerintem is csak pénz kidobás , és semmit nem ér .

2013. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Nekem Gravidától voltak ilyen tüneteim, Femibiontól ill. Ladeevit-től nem.

Szerintem meg a te dolgod hogy szeded vagy sem, nagylány vagy már, el tudod dönteni:)

2013. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én Gravidát szedtem és soha semmi bajom nem volt tőle.:)
2013. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Lehet összeesküvéselméleteket gyártani, de a tények attól még tények maradnak: a magzatvédő vitaminok kivédhetnek egy csomó fejlődési rendellenességet, többek között például a nyitott gerincet.

Az is rég bebizonyosodott már, hogy semmi köze a baba és a mama súlyának a vitaminokhoz.

Ezeket a tényeket figyelembe véve szerintem felelőtlenség, hogy nem élünk a lehetőséggel, hogy megvédjük a babánk egészségét.

(akkor már én is leírom a saját tapasztalatomat: a babatervezéskor kezdtem el szedni magzatvédő vitamint, végig szedtem a terhesség alatt. 5 kilót híztam, a babám pedig 2150 grammal született)

Kérdező, próbálj ki egy másik terhesvitamint, rengetegféle van. Nekem is a Femibion vált be.

2013. jan. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is Femibiont szedek. Nézz utána a neten, ebben van meg a legtöbb vitamin, amire szükség van, egyedül MagneB6-ot szedek mellette, és így a terhesség vége felé és az influenza miatt még C-vitamint. Nekem nagyon jó! Nem híztam tőle kórosan sokat, 16 kg-nál tartok, de ezt inkább a genetikára fognám, mint a terhesvitaminra.. Sztem valamit mindenképp szedj, de az Elevitről csak rosszat hallottam.. felpuffaszt téged is és a babát is.
2013. jan. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!