Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki az első terhessége alatt...

Aki az első terhessége alatt megúszta a striákat, repedéseket a pocakon, az a másodiknál is szerencsés volt?

Figyelt kérdés
Ha az első babámnál nem repedt ki a bőróm, akkor most is reménykedhetek, vagy attól még nem vagyok kibiztosítva? :-S

2013. jan. 9. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az elsö kettövel nem volt semmi probléma, a harmadiknál meg az utolsó héten repedezett meg a hasam.
2013. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem három terhességem volt, megúsztam. Nővéremnek viszont a második gyerekék megjelentek, míg az elsőnél nem.
2013. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én megúsztam, eddig :) lehet a harmadiknál is igy lesz, ez szerintem típus kérdés, nekem mindig is ruganyos probléma mentes böröm volt.ez is közre játszik , ugy gondolom
2013. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hidd el ez annyira genetika és kor függő. vannak fiatal kismamik akiknek szinte lila csíkos az egész hasuk és hiába kenik magukat stria elleni krémmel, mégse használ. Én 32 évesen szültem és megúsztam pár halovány repedéssel a köldököm körül, de most a 2. babával már 36 leszek és a bőröm kollagén tartalma se olyan már mint régen, biztos lesz pár új csíkom. Ha nem hízol túl sokat és főleg szép fokozatosan azt a keveset is, akkor lehet megúszod. Én is parázok, de csak reménykedek, hogy nem lesznek újabbak. Sajnos csak szülés után pár héttel láttam igazán, hogy megrepedtem... Ne haragudj, hogy nem válaszoltam teljesen a kérdésedre, de hozzászólni szerettem volna mindenképpen. ;-) striamentes babavárást neked is :-)
2013. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1-2-nél megúsztam. 3600 és 4250gr-al születtek.

3. babánál az utolsó 2 hétben megrepedt a bőröm nagyon csúnyán:((((

4400gr-os baba.

Én pedig pici hozzá.

2013. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első kettőnél megúsztam. Most 36 hetes vagyok, még nincs csíkom, remélem nem is lesz, bár a doki szerint nagy súlyú lesz a baba, és ráadásul 38 vagyok már. Pár hét és kiderül.
2013. jan. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sajnos az elsőnél sem úsztam meg, a köldököm környékén lett pár repedés. De szerintem, ha nem használok prevenstriát, akkor több lett volna úgyhogy még így megúsztam...
2013. jan. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!