Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23-24 hetes kismama vagyok 3...

23-24 hetes kismama vagyok 3 babámat várom napok óta nyílalik feszít a hasam lent ha felkelek akkor ha megfogom a hasam talán valamivel jobb első két kislányomnál nem volt ilyen szerintetek lehet hogy elkezdtem kinyílni?

Figyelt kérdés
keményedni nem nagyon csak ritkán szoktam .magzatvizem több valamivel dec 20 i lelet.Holnap megyek dokihoz remélem minden oké lesz.valaki hasonló cipőben?
2013. jan. 9. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Nekem délutánonként van ilyen nyilalgatás, de nem minden nap. Szilveszter éjjel volt nagyon durva, vagyis már éjfél után, le kellett feküdnöm, úgy jobb volt valamivel. Meg sem mertem mozdulni, habár nem is tudtam volna, annyira fájt. Én csak hétfőn megyek dokihoz. Remélem semmi baj nincs. Én 28 hetes vagyok. nekem az első gyermek kisfiú, de nála semmi tünetem nem volt. Most kislány lesz.Nem hiszem, hogy kezdesz nyílni, de kíváncsi vagyok mit mondd a doki. Írj majd mi volt. Én dec.17.-én voltam utoljára dokinál, akkor még 3000-es volt a méhszájértékem.
2013. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tkata81 ***** válasza:

nekem ez kb a 20 héttől van. mindig attól félek nyílok, de eddig nem. nekem főleg éjjel van ez, amikor felállok, fordulok, első lépéseknél. valamint a frontokat nagyon érzem. nem tudom szedsz-e magnéziumot, az segít sokat. nekem a magne B6 ilyenkor már nem ért semmit, a magnerot sokkal jobb, napi 3x1el kezdtem a 22 hét körül, most már napi 3x2t szedek, az a max. illetve én kapok dyaphilint is. ne izgulj, nem nyíltál, csak a méh feszíti remélhetőleg, de a dokid majd megnyugtat.

jó babavárást! kitartás!

33 hkm

2013. jan. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!