Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szilikon cicim van, amit...

Szilikon cicim van, amit "lelki problémák" és nem a nagyobb méret miatt csináltattam meg.20 h kismama vagyok, s szoptathatok vele mert izom alá tették az inplantátumot. Érdekelne hogyan alakul a formája?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Igen.
2009. aug. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Szia alakul, nekem is alakult, most a másodikat várom, majd ha már nem szeretnék több babát (ha ez most kiscsajszi lenne, mert már fiam van), és akkor megyek mell korrekcióra. Jelzem sokáig nem tudtam szoptatni, vagy 6-8 hetes koráig, emiatt sokan megszóltak, hogy biztos a mellem miatt, de nem. Nekem is izom alá helyezték az implantátumot.
2009. aug. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
mé pontoztak le? MErt mondtam hogy igen,érdekel????
2009. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Kedves utolso! A felreertesek elkerulese vegett: Nem az volt a kerdes,hogy teged erdekel-e,hanem a kedves kerdezot erdekli. :)
2009. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
:-)))
2009. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Én 3 évig szoptattam vele,most várjuk a másodikat, ha a következő szopin is túl leszünk, irány a sebészet.Rettenetesen néznek ki.
2009. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

"Érdekelne hogyan alakul a formája?" Ezt kérdezte.Érdekel-e engem,hogy hogyan alakul a formája.

Ha őt érdekli,milyen lesz a formája,akkor nem így kell a kérdést feltenni.Hanem így: Érdekelne,hogyan alakul a formája. PONT.

Vagy tévedek? (nem akadékoskodni akarok,éna kérdést nem tudtam másképp értelmezni,mert így volt leírva)

2009. aug. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

OFF: és gondoltad küld majd képet (before - after)?? :-D


Amúgy van némi igazság benne, hogy félreérthető a kérdés (ha félre akarjuk érteni)! Minden esetre jót nevettem! :-)

2009. aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy nem tettem ki egy vesszőt, de azért a kérdésből kiderül hogy "nekem ilyen cicim van"! Köszi a válaszokat, azért kicsit félek milyen lesz, dehát a baba az első...
2009. aug. 28. 18:25
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

Nem a vessző a gond,hanem hogy nem kell a végére kérdőjel.

Remélem,nem lesz gond a ciciddel.

Üdv

2009. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!