Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab-on átesett kismamák!...

Missed ab-on átesett kismamák! Válaszolnátok 1-2 kérdésre?

Figyelt kérdés

Akiknek az első trimeszterben elhalt a babájuk!

Hányadik héten történt?

Előtte volt kimutatható szívhang?

És ugye sikerült már azóta a baba?

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat!


2013. jan. 10. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem már régebben volt, 2009 októberben. 9-10 hetes voltam. A petezsák növekedett, a baba nem. Végüól elkezdtem vérezni, műtét lett a vége. Azóta 2 gyönyörűségem van. Valószínűleg hormonprobléma miatt volt.
2013. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem tavaly augusztusban volt, 10 hetesen. Csak a petezsák növekedett. Azóta még nem sikerült.
2013. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem 2012, szeptemberében volt. 10 hetes volt, 7 hetesen még volt szívhangja!Még 10 hetesen is szépen ki volt fejlődve korának megfelelően, csak szívhangja nem volt már!

3 hónap pihi volt a műtét után, utána első hónapban összejött!Most vagyok 5 hetes, kaptam duphastont, és vérhigító tablettát, nálunk valószínű ez volt az ok!

2013. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem 7. heten allt meg a fejlodesben. A 9 heti uh-n vettek eszre-es elotte mar volt szivdobogas:( ez tortent 2011 novemberben. Azota meg probalkozunk. Sose adom fel!!!!!!
2013. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12 hetes volt, nem volt szívhang. egy évet vártunk rá, sajnos ez a dolog 2011 nov-ben történt, most a 18. hétben járok :)
2013. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2012 júliusában volt 11+3-an mentem UH-ra , ott derült ki, de valószínű már min 2 hete halott volt. Előtte 7+3-an voltam UH-n, ott méret rendben, szívhang rendben. Most 10+2 hetes vagyok. Múlthéten voltam 9+3hetesen UH-n minden rendben. Legközelebb 12+3 hetesen megyek. S nagggggyon bízok....
2013. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem 2011ben volt.nem volt szivhang se embrio csak petezsak.11heten mutottek ma mar 23+3hkm vagyok
2013. jan. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2012.márciusában volt missed ab-om. 12hetesen vették észre, barnáztam és vérezgettem. Már nem volt szívhang, olyan 7-8 hetesen állt le a fejlődésben a picurka. Most vagyok újra állapotos, 5. héten vagyok.


Egy kérdés: Szerintetek harcoljam ki a dokinál a sárgatest hormon légtelenségre adható hormonpótlót? Azt hiszem ez a duphosan? Vagy bármi tipp?

2013. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

9. héten vették észre, hogy nincs szívhang, előtte 7 hetesen még volt..

2 hónapot kellett várnunk, utána rögtön összejött a következő baba. Én kiharcoltam a progeszteronpótlást, bár a doki nem igazán akarta, de engedett a nyomásnak. Nem bántam meg, hogy szedtem, megmaradt a baba, és most van egy gyönyörű 10 hónapos kisfiam :)

2013. jan. 11. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2009. augusztusában jártam így. A 8. héten voltam először UH-n, ott még minden rendben volt, a 12. heti UH-n már nem találták a magzatot, csak az üres petezsákot. Korábban volt szívhang. 2011-ben lettem újra terhes, kértem a dokit, hogy írjon fel hormontablettát (Utrogestan/Duphaston), mert azt olvastam, gyakran a nem megfelelő hormontermelés az oka ezeknek az elhalásoknak. És szültem egy egészséges kisfiút. Most várjuk a következőt, de még nem voltam dokinál.
2013. jan. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!