Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki tornázik a terhesége...

Aki tornázik a terhesége alatt kismamatornára mindennap? Milyen rendszerességgel?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én hetente egyszer járok vízi-terhestornára. Nagyon klassz, da akár 3 naponta is mennék ha lehetne. Van itthon terhes-torna dvd-m, de az nagyon uncsi az aquához képest :-). Ha nincs semmi ellenjavallat akkor csinálhatod sűrűn, csak ne fullazd ki magad, annyit tornázz mindig amennyi jól esik!!!

2009. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ahogy kedvem és az időm engedi. Baba előtt heti ötször tornáztam fixen, most is nagyjából ennyit, de ha nem úgy alakul a napom, akkor kimarad. De most például meg vagyok fázva, öt napja nem tornáztam.

Úgy tornázz, ahogy neked jól esik, ne úgy ahogy kell, mert ha kötelezővé teszed magadnak mondjuk heti 5 alkalommal, de nem nagy kedvvel csinálod, akkor megfogod unni és félidős sem leszel, már csak szenvedés lesz az egész torna. Amikor igényed és kedved van, akkor tornázz szerintem!

2009. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia! én a dvd-ket nagyon hamar meguntam :) így járok szervezett terhes tornára és az ellipszis trénert nyomatom, miközben rádiót hallgatok. hetente szeretek legalább 3 alkalommal rendesen mozogni, de ha időm engedné akár naponta is tenném - de csak ha jól esik!!!

volt már olyan is, hogy egyszerűen fáradtnak éreztem magam, kedvetlenebbnek, ilyenkor helyette olvastam :)

2009. aug. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ha úgy érzem, naponta eltekerek anyámékhoz, csak a mozgás kedvéért.

Ezenkívül terhesség előtt is rendszeresen tornáztam, mert mindig duci voltam. Imádom csinálni a hastáncos DVD-t és a Fittness labda jóga gyakorlatait. Hetente átlagban 3-5 alkalommal tornázom, ahogy időm és kedvem tartja.

Emellett van egy hatalmas kertünk, és van 2 kutyánk is. Velük szoktam bóklászni a kert fái között, sétáluk nagyokat. Tudják és érzik, hogy jön a baba, ezért nagyon vigyáznak rám. Ha látják, hogy fáradok, a kapu felé veszik az irányt. Nekem ez egy kellemes időtöltés é mozgás is egyben.

2009. aug. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak: hastáncgyakorlatokat terhesség alatt tilos végezni!!!
2009. aug. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

28 hetes kismama vagyok és én a 4. hónaptól tornázom minden nap dvd-re.

Én nem untam meg:)

Lelkes vagyok, mert látom hogy jót tesz nekünk:)

Csinálom amíg jól bírjuk!

2009. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Terhes hastáncra gondoltam. :)

Ez azért jó, mert felkészíti a medenceizmokat a szülésre. Plusz engem energiával tölt fel. :)

2009. aug. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor jó! Ilyenről még nem hallottam, hogy terheshastánc, de utánajárok! :)
2009. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!