Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a doki korai terhességre...

Ha a doki korai terhességre gyanakszik (megvastagodott nyálkahártya 12mm ez volt hétfőn). Akkor meddig várjak a tesztel? Mikor mutat vajon valós eredményt? (mai teszt negatív). Akkor már tuti hogy nincsen baba?

Figyelt kérdés
Menzinek semmi jele.a cicim kicsit kemény,és puffadok.A ciklusommal eddig minden rendben volt.aug-ban hagytam abba a gyógyszert,de utána is beállt pontosra.Van még remény?
2013. jan. 10. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 12mm-es volt a nyálkahátya és mellette látott egy 4,5mm-es petezsákot,de ekkor még nem voltam 5 hetes terhes!!!1 héttel később kellett visszamennem akkor már 9mm-es petezsák volt és benne embriócsomó volt látható!!!Szerintem a nyálkahártya vastagság már jó jel lehet!!!
2013. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem minden másnap lőjj el egy tesztet:)

Mikorra nem várod?

2013. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
3 napja késik már
2013. jan. 10. 22:41
 4/6 anonim ***** válasza:
12 mm az még nem megvastagodott ennyi kell kb a beágyazódáshoz. nekem 15-20mm szokot lenni 5-6 nappal a tüszőrepedés után.
2013. jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha 3 napja késik,akkor nyugodtan csinálhatsz holnap reggeli első vizeletből tesztet,már mutatnia kellene valamit.Bár mondjuk,ha a ma reggeli teszt nega lett,akkor várj vagy 4 napot a következő teszttel.

Nekem 13 mm-es volt a nyálkahártyám,vissza kellett mennem 2 hét múlva,akkor voltam pont 6 hetes és akkor már szívhang is volt :)


23+2 hkm

2013. jan. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utólsó.és a két hét alatt te teszteltél?vagy már előtte?mikor lett pozi a teszted?
2013. jan. 12. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!