Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy a vizsgálat...

Lehetséges, hogy a vizsgálat is beindíthatja a szülést? Mert ma dokim megvizsgált, és most szurkálnak a hasam alján. Hasmenésem is volt. Szerintetek ez lehet a szülés előjele? 40. hkm

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, beindíthatja. A hasmenés is lehet a görcsök miatt.


Én aznap éjjel szültem, amikor vizsgáltak.

2013. jan. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Timóca Szamóca ***** válasza:
Igen,az elsöt én is azután szültem,miután megvizsgált
2013. jan. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
B+, tényleg ennyire brutálisak az orvosok??? :(
2013. jan. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem brutálisak, nekem ujjnyira nyitva volt a méhszájam az utolsó hónapban, ez is belejátszhatott, és a kiírt előtt 1 nappal szültem. Az nst viszont halott ember ekg-ja volt aznap délelőtt. Nem is bíztattak, hogy azon a héten meglesz. :)
2013. jan. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen lehetséges a vizsgálat beinditja a szülésed.

5x szültem ebből 4 babám igy született :-)


Nem brutálisak az orvosok,csak a méhszáj*iritálása*az az a vizsgálat meggyorsitja a tágulást

.

2013. jan. 11. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, bízok benne, hogy én is így járok, és mihamarabb megszületik a pici. Az éjjel még nem történt semmi, de már nagyon várjuk őt. :-)
2013. jan. 11. 10:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kene,hogy meginduljon,de sok sztorit hallottam,hogy az orvos direkt hozzanyult a mehszajhoz is,mert pl. aznap vol ugyeletes,vagy a kovetkezo heten szabira ment,es nyilvan o akarta a penz miatt levezetni a szulest..szovsl egy ovatos vizsgalat utan nem kene,de sztem nalad beindult :) Drukkolok!
2013. jan. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nővérem elment a 38.héten valamilyen vizsgálatra ahol az orvos megvizsgálta aztán hazament és megindult belőle a vér este 11re pedig baba lett :)
2013. jan. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!