Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15. héten hánytam, pedig...

15. héten hánytam, pedig előtte csak 1x a 7. hét körül, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
ugye nem utalhat problémára az ilyen "késői" hányinger? Alig volt reggeli émelygésem, rosszullétem, egyszer jött ki a reggeli amikor 3félét kezdtem egyszerre főzni... és most mégis. volt már nektek ilyen, én úgy tudtam a 12 hét körül elmúlnak a rosszullétek.
2009. aug. 28. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 16.hétig hánytam rendszeresen, 20. hét környékén is még 1x 2x. De van, akinek a terhesség alatt szinte el sem múlik.

Mai napig van úgy, hogy bizonyos illatoktól hányni tudnék.

Nincs ott semmi baj, terhesség alatt pedig aztán főleg nem ritka az ilyen. Úgyhogy ne aggódj.

Boldog babavárást.

2009. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 33 hetes kismami :)
2009. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj ezzel. Én a 12. hétig folyamatosan émelyegtem, aztán a 13. héttől már hánytam is... Most a 19. héten vagyok, és még mindig vannak ilyen gondjaim. Egy ismerősöm pedig végighányta a 9 hónapot.
2009. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én mindig csak émelyegtem, erre a 16. héten, egy alkalommal kipakoltam a reggelit. Azóta sem volt ilyen. Bundikenyeret ettem, a doki csak csóválta a fejét, hogy az még a nem terhes embernek is nehéz reggeli
2009. aug. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 16 hetes vagyok, de ma rosszabbul voltam, mint az utóbbi hetekben. Én összesen 2 hetet hánytam végig: a 13-14-et, előtte csak állandó hányingerem volt. Sőt, most vasárnap azt hittem már elég erős a gyomrom egy éttermi ebédhez... Már a levestől hánytam, pedig nagyon kímélőt kértem.

Ez van, ez lehet végigkísér minket végig :)

2009. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a 13 hétig csak a hányingerrel küszködtem a 13 hét ót minden nap hányok.Az első terhességemnél még hányinger sem volt.

16 hetes km

2009. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!