Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes kismama vagyok és...

8hetes kismama vagyok és eléggé elkezdett fajni a torkom ill. picit a mellkasom. Lehet inni 1 tabletta kalcium pezsgőtablettat?

Figyelt kérdés
Bevehetek 500mg c vitamint is? Melyik a jobb a homeopatias bogyó vagy torokfertőtlenítő szopogatós? Lazam nincs csak enyhe fejfajas. Viszon féltem a babámat:(

2013. jan. 11. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Pezsgőtablettát és C-vitamint nyugodtan bevehetsz. A többihez nem tudok érdemben hozzászólni, de én a terhesség alatt végig szedtem az 500mg-os C-vitamint, mivel vérszegény voltam, vasat kellett szednem, és a doki ajánlotta a C-vitamint, mert ez segíti a vas felszívódását.
2013. jan. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a gyogyszereket, probald termeszetesen... igyal teat mezzel, szopogass torok cukorkat, de gyogyszert, vitamint ne vegyel be! Tegyel ra borogatast! Nekem igy elmult, enis voltam ilyen szituban , sot be isvolt dagadva a mandulam...rossz volt de ki kellett birjam, 3 tasak torok cukorkat szopogattam el, a vegen a szajpadlasam volt ki... de elmullott a torok fajas!
2013. jan. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az itthoni kalcium pezsgőtablettára ra van írva h aszpartam és aceszulfam-k tartalmaz azt tudkm h ez édesítőszer és fenil- alanin forrast tartalmaz... Így bevehetem? Tudom h sok üdítőbe is van ilyen.
2013. jan. 11. 12:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igyál hársfa teát mézzel én egész nap azt iszogattam. Ha köhögni is fogsz stodal szirup ez homeos úgy hogy ihatod. Tavaly télen voltam beteg én is kismamaként. A c vitamin is jó beveheted az 500-st. 5 hónapos kisfiú anyukája

2013. jan. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben, de nekem lázam is volt. Szopogatós torokfertőtlenítőt nem ajánlják. Én manuka mézet ettem magában, meg teába is raktam. Kicsit drága, de megéri az árát.3 nap alatt meggyógyultam tőle. Köhögésre pedig vic vap kenőcs. Jobbulást kívánok!
2013. jan. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!