Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedd-szerdára kéne megjönnie....

Kedd-szerdára kéne megjönnie. Vasárnap x-epil teszt mutathat már pozitívat?

Figyelt kérdés
Vasárnap lesz két hete,h együtt voltunk,ovum másnapra esett elvileg.

2013. jan. 11. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Elvileg igen.
2013. jan. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Naggyon nagyon halványan mutathat!! de érdemes később megint megismételni!
2013. jan. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tesztelnék, csak ha tuti nem jön meg.
2013. jan. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 petera6 ***** válasza:
Én is keddre nem várom. Már tegnap délután volt egy halvány csíkom. De nekem szerintem 12. napon pé-m, nem középidőben pont.
2013. jan. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem vasárnap kellett volna megjönnie ma erős pozi lett a tesztem :) így remélem nem is fog megjönni :) az első gyerkőcömnél is így volt.Drukkolok :)
2013. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szia!

Nekem is ott körül kellene nem megjönnie.De én még nem merek tesztelni.De már egyre türelmetlenebb vagyok és a párom is.

Remélem sikerült a baba,mert nagyon szeretnénk.

Én várok addig amikor meg kellene jönnie.Semmi tünetet nem érzek.Igaz pénteken voltam fodrásznál és azzal a festékkel festette a hajam amivel szokta.De most nagyon zavart az illata és alig tudtam levegőt venni,mert egy kicsit rosszul voltam tőle.Pedig nem szoktam.

Szorítok Neked!Majd írd meg,hogy mi lett a teszt eredménye.

2013. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hat,nekem a mai negativ lett.. Es tegnap ota verzek es erosen gorcsolok,nyilalgat.. Nem tudom,h megjott,v ez a beagyazodastol van-e.. Jovo het vegen tesztelek ujat,mert most nemtudom,h mivan...
2013. jan. 13. 22:38
 8/10 petera6 ***** válasza:

Van róla elképzelés, hogy mikor volt pé-d?


Ne haragudj, nem bántani akarlak, de ha megjött, és negatív a teszt, akkor az szerintem nem terhesség. :(

2013. jan. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen ez sajna mensi :( ti 2 hete voltatok együtt. peteéréstől számított 7-9 nap a beágyazódás.
2013. jan. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha nem ebben a hónapban, vagy a következőben újra megprobaljatok. Csak ne idegeskedj.
2013. jan. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!