Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy 4 és fél hónap...

Normális hogy 4 és fél hónap alatt már 6 kg-ot hiztam?

Figyelt kérdés
Félek hogy mi lesz később. Mit csináljak? Fogyózni tudom nem szabad, de miket egyek és miket ne. Lehet hogy az Elevit is közrejátszott? Bár csak 2 naponta szedtem. Nem vagyok hízékony alkat egyáltalán. 50 kg-nál több még sosem voltam.
2008. jún. 1. 12:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia. A lényeg hogy ne úgy fogd fel hogy 2 ember helyett eszel, mert ez nem igaz.A babó úgy is elveszi ami neki szükséges, ha nem eszed magad teli. Zsíros ételeket kerüld, én undorodom tőlük hála az égnek. Tészta féléket csak kis mennyiségbe,és ne sokszor.Űditőket is kerüld, vagy igyál cukormntest, vagy ásványvízet. Mióta babás vagyok, annyira jól esik az ásványvíz hogy megtudok őrűlni érte.Ja és a terhességi vitaminból is a gravidát szedd ha akarsz szedni, mert az elevittől székrekedésed lesz, és +2kg havonta, ez már kimutatott tény. Sok zöldség-gyümölcs, változatos táplálkozás. 6 után ne lakj jól.
2008. jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm a gyors választ. Sajnos nem kettő helyett eszem, bár jobb az étvágyam az tény. Csokikat nem is kivánok, és rengeteg gyümit eszem mostanában és mégis. Köszi a jótanácsokat igyekszem betartani. Akkor ezek szerint tényleg sok a 6 kg, nem csak én látom úgy.
2008. jún. 1. 12:43
 3/17 anonim ***** válasza:
Annyira nem vészes, de arra számíts, hogy a súlygyarapodás nagy része még ezután jön. Sajnos én is így vagyok ezzel, én sem eszem sokat, mégis hízom.
2008. jún. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a hasszurka inkább nyillalás és már közösülés után 5 nappal jelentkezik teszt mutat már vmit? Segítsetek lécci
2008. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem akarsz inkább kérdést irni???
2008. jún. 1. 13:18
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, sajnos kicsit sok, mert a java ezután jön:( Nekem azt mondta a védőnőm, hogy az első öt hónapban max. 3-4 kilót szedjek fel... Ehhez képest most vagyok a harmadik hónap végén, és már 4 kg + van rajtam is:( a vicc az, hogy 49,5 kg-ról indultam, és alig eszek többet.

Ugyanazt tudom mondani, mint az első válaszadó, én is mindenkitől ezt hallom, hogy zöldség, gyümölcs, nem eszem kenyeret és tésztát, salit rengeteget, meg tejet iszom, főzelékeken élek. Mióta ezt betartom, picit azért jobb a helyzet, de még mindig gyorsabban hízok, mint szeretnék.

2008. jún. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm . Irjatok még tapasztalatokat, látom nem csak én vagyok igy. Én is 3hónaposan lettem 4kg+, most meg már 6kg+, másfél hónap alatt. Lehet hogy az Elevit én nagyon úgy érzem, de inkább odafigyelek arra is hogy mit eszem, mert tudom hogy a java még csak ezután jön :((((((((((((
2008. jún. 1. 13:23
 8/17 anonim ***** válasza:
Előző válaszadó vagyok. Igen, a terhességi vitaminoknak van egy ilyen hatása. Én Gravidát szedek, pedig az állítólag nem hozza meg annyira az éhséget, mint az Elevit, de mégis nagyon szenvedek napközben. Nem éheztetni akarom magam, csak így is iszonyatos ütemben hízom, és úgy érzem, hogy minden rám megy és nem a babára:) Egy dologban reménykedem, amit sokan mondtak nekem, hogy ami rámjött, az nem zsír, hanem a vizet rosszabbul tartom vissza a terhesség miatt. Reménykedjünk, hogy ez a probléma nálunk....
2008. jún. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát reméljük, mert én is inkább úgy érzem hogy puffadok és nem hizok, tehát nem vaskosodok, hanem puffadtabb lettem.
2008. jún. 1. 14:05
 10/17 anonim ***** válasza:

Én is 6-ot híztam,csak én most járok csak a 13 hétben.

Ez van, én is elevitet szedek,arra gyanakodom!!Bár nekem sokat kell pihennem,mert veszélyeztetett vagyok,nem tudom mi lesz később!Csak bajunk ne legyen,a kilokat meg majd leadom szülés után(vagy nem)!

2008. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!