Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyit hizott terhessege...

Ki mennyit hizott terhessege alatt? Van aki most lep be a 17. hetbe? Nagy a dilemmam, nem eszek tobbet mint azelott, kivanos sem vagyok, sokat iszom, gyumolcsot is eleget eszem, megis hiztam mar 7 kilot! Mi lesz meg az 5 honap alatt!

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 14:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 hetes km vagyok és én is 7kilót híztam eddig,erre a védőnő és az orvos is szigorúan rám parancsolt,hogy vigyázzak az evéssel.
2009. márc. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én most 18hetes vagyok és eddig két kilót hiztam:)

Ha baj lenne hogy ennyit hiztál bizti szólt volna az orvos:)Szép babóvárást:)

2009. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
szia! én összesen 12 kg-ot híztam! de annyira szervezetfüggő,mert én se figyeltem arra nagyon oda,hogy mit eszek és iszok!
2009. márc. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én 23 hetes vagyok és sajnos én sokat híztam eddig: 11kg-ot. Mivel soha nem voltam sovány 70kg/175cm-el kezdtem a várandósságot. Rettentően odafigyelek mit eszem néha már mániásan...a doki szerint minden rendben és a védőnő sem szólt még...de engem nagyon zavar! Tornázom szinte naponta, semmi süti, csoki,édesség vagy vacsi és még is... azt hiszem én az első trimeszterben nagyon belehúztam a hízásba ( talán a hormonok miatt) mert akkor jött fel ebből a 11kg-ból 8kg.
2009. márc. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia,

26hetesen van rajtam 7kg, és eljutottam oda, hogy nem bírok enni, nagyon nyom a manókám, ma is azért tuszakoltam le két szendvicset eddig, meg egy fél grapefruitot mert éreztem el fogok ájulni, azóta zöldülök a hányingertől:S:S:S

És érdekes módon azt vettem észre pár hete, hogy nem fel, hanem le mennek a kilók. És jó esetben a picike este kilenc és tizenegy körül megy lejjebb, így olyankor tudok enni rendesen.


Lehet te is így jársz majd.

Kitartást:)

2009. márc. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
En a 22.hetig pontosan 4kg-ot hiztam. Ez volt egy hete, azota nem lettem merve, nincs otthon merleg.
2009. márc. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én összesen 11.5 kilót híztam.Szülés után 2 hónappal már olyan voltam,mint régen(nem a kilók miatt,hanem a pocakomnak kellett ennyi idő,mire visszahúzódott teljesen,(a 2.babámat szültem))
2009. márc. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem egy kicsit sok.Láthatod,a válaszolók között senki nem hízott ilyen sokat.Én most vagyok 18 hetes és 87-ről indultam,most 90 vagyok.Tehát súlyfelesleggel indultam.A dokim egy kis koplalást ajánlott,mondván hogy a baba van honnan táplálékhoz jusson.Persze nem drasztikus koplalásra gondolt.
2009. márc. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is most leszek 20 hetes, és eddig 1- 1 és fél kg-ot hiztam, igaz nekem nagyon ügyelnem kell, mert 100 kiló fölött kezdtem a terhességem. :) Boldog Babavárást!
2009. márc. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia


Én 17 hetesen nem híztam semmit. Most vagyok 31 hetes és kb 7kg-nál tarok. Pontosan a 28. héten voltam mérve, akkor volt 6kg a plusz, azóta csak itthon mértem magam.

Ha a doki nem mondta, hogy sok vagy hogy baj lenne, akkor szerintem ne foglalkozz vele.

2009. márc. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!