Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen még nem látott az...

6 hetesen még nem látott az orvos embriót. Reménykedhetünk még?

Figyelt kérdés
Ma vagyok pont 6 hetes és nem lát az orvos embriót, és hogy szerinte nem is fejlődik, elküldött HCG vérvételre, kérdeztem tőle most akkor már lehet nem is lesz baba, azt mondta nem ő dönti el majd a vérvétel eredménye. Nagyon el vagyunk keseredve, annyira szeretnénk ezt a babát.
2013. jan. 11. 16:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nálunk 7 hetesen is még csak petezsákot látott - jó, mondjuk hasival nézte. Aztán két hét múlva már ott dobogott az a szívecske. :)
2013. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem akarok találgatásokba merülni,várjátok meg mindenképpen az eredményt; az fog biztosat mondani.De ennyi idősen ha szívhangot még nem is,de petezsákot kellene látni egyértelműen. :/

Drukkolok,hogy hátha elnézte az orvos!

2013. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem annyit mondott a doki hogy ebből még bármi lehet valószínű hogy ő sem látott ekkor még semmit, mondjuk nem mondott olyat hogy nem lát semmit!A lényeg hogy ne éld bele magad, de ne is tégy le róla. Lehet hogy csak később fogant. Ne keseredj el. :)

33hkm

2013. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Petezsákot lát, csak embriót nem. A múlt héten mikor megnézett hüvelyi uh-on szintén nem volt biztos benne h nőt a petezsák, aztán hasin is nézte és ott egyértelműen mondta h nőt, de ma csak hüvelyin nézett. Lehet hogy hasi uh-on jobban látta volna?
2013. jan. 11. 16:50
 5/16 anonim ***** válasza:
Az is lehetseges hogy kseobb fogant!Es meg nem vagy 6 hetes.Huvelyin vagy hasin nezte?Nekem 6 hetesen csak huvelyin latszodott,hasin nem volt semmi..
2013. jan. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A ciklus végén fogant igen, és úgy vagyok pontosan ma 6 hetes. :(
2013. jan. 11. 16:53
 7/16 anonim ***** válasza:
szikhólyagot látott a petezsákba?vagy teljesen üres?
2013. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem mondott szikhólyagot. De 2 hete amikor megtudtam h terhes vagyok, görcsölt a hasam és bementem ügyeletre akkor más orvos volt és azt mondta minden rendbe szikhólyagot lát, hasi uh-on nézett. Azóta akihez most járok ilyet nem mondott és azt sem érti h a kollégája mit látott akkor. :O
2013. jan. 11. 17:16
 9/16 anonim ***** válasza:

Mi sajnos látatlanban nemtudunk sokat segíteni.Én annyit tudok mondani,hogy nekem pont 6 hetesen már dobogott a kis szíve.

15 hkm

2013. jan. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem 6+5 hetesen még üres volt a petezsák, semmit nem látott benne a doki, de azt mondta, valószínűleg nincs gond. Bő 2 hét múlva már 2 cm-s, izgő-mozgó, dobogó szívű babácska volt! :-) Türelem!
2013. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!