Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismama vagyok, séta...

Nitu26 kérdése:

26 hetes kismama vagyok, séta közben pár napja sokat bele nyilal a hasamba, vagyis inkább szúró fájdalom egész lent, mintha hirtelen egy kést szúrnának belém. Úgy érzem, hogy mocorog és lehetséges hogy annyira lent van, hogy ezért fájdalmas?

Figyelt kérdés

Remélem nincs semmi komoly baj,akinek esetleg volt hasonló írjon legyen szíves!


Köszi előre is!


2013. jan. 11. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy ugyan azt érezzük-e, de szerintem igen. Én is séta közben érzem, olyan mint amikor beszorul a levegő és szúr.Nem tudom mitől van, de szerintem nincs pánikra ok, mert a babám ugyanúgy mozog, ahogy eddig, és nem is gyakran fordul elő ez az érzés, legalábbis nálam. Sajnálom, de konkrét válasszal nem tudok szolgálni, de én is érzek ilyet.


22 hkm

2013. jan. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem csak pár napja van ez,de elég kellemetlen :S

És persze lehet,hogy normális de azért ijesztő,mert ha fekszem is érzem.De mindig mocorog mikor ezt érzem,olyan mintha rugdosna...

2013. jan. 11. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!