Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismami vok! Napok...

37 hetes kismami vok! Napok ota fáj, keményedik a hasam, a derekam majd le szakad és a combomra is kisugárzik a fájdalom! Idönként hányingerem van és nincs étvágyam. Lehetséges h közeledik a nagy nap?

Figyelt kérdés
2008. aug. 20. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, én tegnap kezdtem a 38. hetet és pont így vagyok. Alig van étvágyam, néha hányingerem van egy kicsit, nincs hasmenésem, de naponta többször járok wc-re, és enyhe mensi szerű görcseim vannak, amik a combomig húzódnak. Szerintem közeleg az idő. Könnyű szülést!
2008. aug. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is keményedik egy-két hete, de nem fáj még. Ezek már jósló fájások! Nekem 2 napja fáj a medencém, alig tudok lábra állni, ahogy nyomja szét és helyezkedik. Nekem még nincsenek görcseim, de azt mondják az már lehet utaló jel. Nekem is hányingerem van, sűrű vizelés... és én is tegnap kezdtem a 38. hetet!

Mit jelent ez az érték? 2111? Mennyire vagyok nyitva? Kitartás, sok sikert mindenkinek. Ha vkit érdekel, van 2 homeós bogyó, ami puhítja a méhizmokat és a másik ami vajúdásnál segít tágulni!!! Lerövidíti a vajúdást! Próbáljátok ki! Gyógyszertárban, vagy homeós könyvben megtaláljátok a leírást a szülés oldalán..

2008. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!