Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsett mennyit szoktak kerni...

Pécsett mennyit szoktak kerni az orvosok a szulesert?

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Budapesten a magánrendelés 10-szeresét említenek, Pécsett a 8-szorosát.

De én úgy vagyok vele, SOHA nem mennék olyan orvoshoz, aki kér pénzt a szülésért. Az más kérdés, hogy elégedett vagyok és megköszönöm a segítségét!

Kihez jársz egyébként?

2013. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A Hartmann Tamashoz jarok. Nem mondta hogy mennyit ker,en meg nem is kerdeztem. Eddig elegedett vagyok vele, es jokat hallotam rola.
2013. jan. 18. 16:10
 3/12 anonim ***** válasza:

A legjobb kezekben vagy :)

Magánrendelésre jársz? Ott mennyit fizetsz neki?

Mennyit szánnál a szüléskor? Hány hetes vagy?

2013. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

8ezret fizetek a maganrendelesen, a szulesre 50et gondoltam.

30hetes vagyok.

Te szultel nala?

2013. jan. 19. 15:53
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem még nem,de hozzá járok már 7. éve. Engem operált tavaly és sok ismerősöm szült nála!!!

Egyébként én is kb. ennyit terveztem adni, illetve annak függvényében kicsit többet, ahogy alakul a szülés!

Kislányod vagy kisfiad lesz? :)

2013. jan. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom,sajnos. O a 12heti ultrahangot csinalta,es nem lehetetett latni, a genetikait,meg a 30hetest nem o csinalta,es az orvosok nem nagyon akartak megnezni. Egyik azt mondta fiu, a masik meg hogy lany.

Es tervbe van a baba,vagy mar a pocakba?

2013. jan. 20. 15:27
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha kérdezlek? :)

20+5 hetes vagyok, még mi sem tudjuk, hogy ki van odabent.

Már 4D-n is voltunk, de sajnos teljesen hátat fordított! A 18 hetin pedig full hason feküdt. Állítólag egy percre elfordult és akkor mondta az orvos, hogy inkább kislányt mondana, de nem látja rendesen...

Mikorra várod?

2013. jan. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kerdezz nyugodtan :)

Februar 28ra vagyok kiirva,de szerintem elobb meglesz. Egesz nap kemeny a hasam,napok ota.

Elso baba lesz?

2013. jan. 21. 10:18
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, első baby. Kicsit ezért is vagyok/vagyunk alaposabbak. Állítólag a 2,3-dik gyermeknél már lazábbak a szülők :)

Ó, akkor már az utolsó hónapot töltöd.

Lassan kezdődnek az NST/CTG vizsgálatok. Hú, nekem ez még olyan távoli. Főleg,hogy még a nemét sem tudjuk!

Fogadott szülésznőd lesz? Vagy bekavart a változás?

2013. jan. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mi is nagyon kivancsiak vagyunk hogy mi lesz.6an megyek ultrahangra,remelem akkor mar megtudjuk.

Szulesznot nem fogadtunk,csak az orvost.

2013. jan. 21. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!