Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki érezte,...

Van itt olyan, aki érezte, hogy megfogant a bébi? Aktus után pár nappal apró alhasi görcsök, szédülés, fáradság, mellfeszülés vagy bármi! Hmm?

Figyelt kérdés
Vagy csak a pozitív teszt után? Mikor "normális"?
2013. jan. 13. 00:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs.

Pár nappal később még be sem ágyazódik. A hormonális változás sem akkora, hogy abból bármit is lehessen érezni. Ha ilyen tünetek vannak, amiket írsz, az valami más következménye.

2013. jan. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak valami pszichés dolog lehet. Talán ha valaki nagyon-nagyon akarja, akkor az produkálhat ilyet, vagy véletlen egybeesés. Az előfordulhat, hogy egy nő egyszerűen megérzi, hogy "most sikerült", de testi tünetek biztos nincsenek.
2013. jan. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Aktus után legalább 2 hétig NEM LEHET tüneted, mivel még be sem ágyazódott a megtermékenyített petesejt a méhbe. A megtermékenyítés után is 1 hét mire leér a méhbe, onnan még 1 hét mire teljesen megtapad a méhben. Érted? Tehát tuti nem vagy terhes, vagy nem abból az aktusból amelyikből gondolod.
2013. jan. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
Én mindkettőnél az aktus után tudtam, hogy bébi van! Így minden apró tünetet az elejétől éreztem.
2013. jan. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Utolsónak: És mit éreztél pontosan?
2013. jan. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen pszihésen teljesen tisztában voltam azzal, hogy babu lesz. Aztán igenis éreztem hasi szúró érzéseket és ami nálam tuti jel, hogy a melleimen, nagyon erősen elkeztek lilulni és egyre erősebben látszódtak az erek. Aztán éreztem, hogy a melleim "megtelnek", és teljesen mások lesznek. Apró görcsök, ami még a nemvárt előtt jelentkezett. Szóval apró pici dolgok amiből tudtam.
2013. jan. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Én is apró pici jelekből mondjuk azt, hogy tudom. Nincs az, hogy nagyon nagyon akarnám, nemrég szültem és még nemigazán hevertem ki a szülés utáni dolgokat. Sztem baba van, akkor is, ha nem érezhetem. Előző hónapban nem jöhetett össze, mert csináltam tesztet... Szóval csak most januárban...

Azóta is szédülök stb. és most biztos nevetni fogtok, de az a bizonyos fészekrakó ösztön... Éjfélig pakoltam, takarítottam...nem bírtam abbahagyni...

De ha kíváncsiak vagytok az eredményre, hónap vége felé kell nemmegjönnie, akkor csinálok tesztet és megírom Nektek. Jó?

2013. jan. 14. 13:38
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az alhasamban szúró érzést én is érzek, de lehet, hogy ez csak a peteérés jele.
2013. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg
2013. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nemvárt előtt 5 nappal pár csepp vér távozott. Én ezt a beágyazódásnak tudom be. Szerintetek?
2013. jan. 20. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!