Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki érezte,...

Van itt olyan, aki érezte, hogy megfogant a bébi? Aktus után pár nappal apró alhasi görcsök, szédülés, fáradság, mellfeszülés vagy bármi! Hmm?

Figyelt kérdés
Vagy csak a pozitív teszt után? Mikor "normális"?
2013. jan. 13. 00:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de soron kívüli vérzés sosem jó jel!

Egyszer itt javasolta egy anyuka, hogy vérezgetésnél érdemes orvoshoz menni, és akkor tud adni rá valamilyen hormontablettát, ami megakadályozza a vetélést.

2013. jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A vérzés mindig jelez valamit. Nekem már az 5 héten volt, de azonnal orvos! Mondjuk neked még meg sem kellett volna jönnie, így gondolom bármi lehet.
2013. jan. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem vérzés, hanem úgymond rózsaszínes folyás.
2013. jan. 22. 10:09
 14/19 anonim ***** válasza:
Ezt azt is jelezheti, hogy nem problémamentes a beágyazódás. Persze lehet, hogy magától megoldódik, és minden rendben lesz, de az is lehet, hogy nem fog megtapadni.
2013. jan. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem a menzi után 2 héttel később ismét "megjött" 2 napra... Utána hányinger,görcsölések,kívántam dolgokat stb. 5 negatív teszt után és az 5. héten méhenkívüli terhességnek nézett terhesség "eredménye" vasárnap volt egy éves :) Párom névnapján sikerült teherbe esnem :)
2013. jan. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Amikor megfogant a babám, a nemvárt előtt egy héttel futópadozás közben jó erősen belenyilallt az alhasamba a fájdalom (soha nem volt előtte ilyen, pedig hetente kétszer-háromszor lefutottam az 5-7 kilométeremet). Tisztán elmlékszem, mert utána egy héttel erős + lett a tesztem :-)
2013. jan. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát, sajnos a menstruációval távozott erős görcsök kíséretében. Egyébként egy ismerősöm, aki állapotos, szintén beszámolt arról, hogy érezte még a nemvárt mensi előtt a tüneteket. És orvosilag is megmagyarázható, mert állítólag már a megtermékenyített petesejt termeli a hormonokat...
2013. febr. 1. 21:57
 18/19 anonim ***** válasza:
És ez így van.......
2013. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Együttlét után 10 nappal ciklus 17. napján hatalmas fájó pattanásaim lettek... SOHA nincs pattanásom... Ez nekem már mutatta ,hogy valami készül de tünet csak havi után jött...
2013. dec. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!