Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hónapos terhes vagyok a...

6 hónapos terhes vagyok a mellbimbómon kb 1 max 2 hónapja egy fehér kemény pattanás szerű pötty van. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
nem fáj, nem nyomkodtam,birizgáltam de nem tűnt el. Mi lehet ez ? és mi a megoldás?
2013. jan. 13. 00:55
 1/5 anonim válasza:
Az nem pattanás hanem tejmirigy ,szerintem nem is fog soha el tűni , nem mintha én terhes lettem volna valaha ,csak olvastam már rola ,hogy ki johet ,de ezzel nincs semmi baj .Ha nagyon zavar szerintem kérdezd meg a dokit ...
2013. jan. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az elozo terhesseg 6.heten nott ki ketto is,igaz azutan elveteltem,es most 3.ra megint babat varok es a 9 heten vagyok es azok a mirigyek most is ott vannak sott elkezdtek ujjak noni melle..De nekem meg kicsik..:) Azok a Montgomery mirigyek "A bimbóudvaron faggyú és verejtékmirigyek is találhatóak. Ez a Montgomery mirigy. Ezek a mirigyek felelősek a bimbó hidratáltságáért, olajozottságáért, valamit védik a fertőzésektől a mellbimbót és a melleket. "
2013. jan. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor ezt most normális? Megnyugodhatok? És attól ugyan úgy fog tudni szopizni a baba?
2013. jan. 16. 17:54
 4/5 anonim válasza:
igen , igen ,igen
2013. jan. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huuu köszi
2013. jan. 17. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!