Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Derékfájás és tompa alhasi...

Derékfájás és tompa alhasi görcs? 36+3hkm

Figyelt kérdés
A derékfájás reggel óta elég sokszor van és a combom felé sugárzik.A görcs nem vészes és nem folyamatos.Jósló fájás lehet?Volt valakinek hasonló?

2013. jan. 13. 16:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
magnézimtól sem múlik el? melegzuhany?
2013. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én bemennék a helyedben megnézetni magam, ha ez még mindig tart. Nekem így kezdődött a szülés 37+0 hetesen. 4 hetes kisfiú anyukája
2013. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A magnéziumot már csökkentenem kell már csak napi 2-őt szedhetek.Este veszem be.Belefeküdtem meleg vízbe és a derékfájás megmaradt ott is.Amint kiszálltam újra fáj a hasam alja is.Plusz most még hányingerem is lett:(

Holnap megyek NST-re,gondolom ott látni fogják ha valami már van.Nem szeretnék berohanni ha holnapig nem muszáj.

2013. jan. 13. 17:41
 4/15 anonim ***** válasza:

Ahogy az első válaszoló is írta,próbáld meg a meleg zuhanyt és ha attól se irány a kórház!


35hkm

2013. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Azért ha beindult a szülés,nem kéne holnapig várnod.

Menj be biztos ami biztos,mert ha meleg vízben se mulli akkor esélyes de nagyon.


Majd írj mi lett!

2013. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A derékfájás jelentheti a szülés beindulását?
2013. jan. 13. 17:59
 7/15 anonim ***** válasza:
Sőt! Nekem csak a derekam fájt egyre egyre jobban, a hasam csak a jóslóknál fájt, ezért nem tudtam én sem eldönteni sokáig, hogy mi ez. Menj be, ez nem játék. Én is úgy voltam, hogy ha a meleg zuhanytól nem múlik el, akkor bemegyünk, hogy megnézzenek. Nem múlt el, bent már bő 2 ujjnyira nyitva voltam, rá 6 órára megszületett a kisfiam. 2. válaszoló vagyok
2013. jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Csatlakozom!!

Menj be nehogy baj legyen!


35hkm

2013. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azóta volt 2 erősebb görcsöm a derekam is le akart szakadni.Megint meleg vízbe feküdtem (gondoltam megfürdök és indulok ahogy mondtátok) de azóta 1,5 órája semmi.lehet hogy így mégis csak jóslófájás volt?
2013. jan. 13. 21:01
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha megint érzed,ha csak kicsit is menjetek be!
2013. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!