Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen derékfájás, menzesz...

28 hetesen derékfájás, menzesz-görcs jellegű fájdalom. Nektek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Eddig még nem éreztem ilyet. Kisfiam aktív. Van okom aggódni? Menjek dokihoz? (Első baba, eddig majdnem teljes tünetmentesség.)
2012. aug. 15. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasad keményedik? Ha igen dokihoz! NST-re.
2012. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonlókat érzek. Sétáltam délután, most takarítottam itthon, és megfájdul a derekam, és picikét fáj a hasam. Ledőltem...

28+4 hkm

2012. aug. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha pihenéssel, magnéziummal, meleg zuhannyal sem múlik, akkor irány a doki. Én is így jártam, és rátettek ctg-re. Szerencsére vak lárma, edz a szülésre a méh, de tuti ami tuti. Nekem fél óráig tartott, és elmúlt, de azért megnézettem magam az ügyeleten, nem e nyílt a méhszájam?
2012. aug. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sikerült telefonvégre kapni egy dokit, ő is azt javasolta, amit az utolsó. Aztán ha nem múlik el 2 órán belül, menjek be a kórházba.
2012. aug. 15. 16:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Hogy vagy? Elmúltak a fájdalmak?

2012. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, rendebejött teljesen, csak eléggé megijedtem azért... Te voltál, akinek szintén fájdogált a dereka? Jobban lettél te is, ugye? :)
2012. aug. 16. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!