Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhességnél normális...

7 hetes terhességnél normális az enyhénél kicsit erősebb menstruációs görcs?

Figyelt kérdés
Mondta a doki, hogy lesz ilyen, de ennyire erős még nem volt! Félek, hogy baj lesz. Nyilván nem annyira görcsöl, hogy ne tudnék felkelni, vagy ilyenek, csak olyan furcsa.

2013. jan. 13. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szed a magnéziumot és pihenj!!

Ha nem csak kisebb görcseid lenének,mint pl:barnás folyás vagy hasonlók azonnal doki.


Boldog babavárást!

35hkm

2013. jan. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
3x2 magne b6 vagy 2x1 magnézium pezsgötabletta
2013. jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy biztos magadban inkább az orvossal beszélj!Erős görcs nem jó.
2013. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

Már iszom is a pezsgőtablettát :)

Az orvos azt mondta, hogy csak akkor menjek, ha vérzek, de az a baj, hogy nem tudom, hogy mi a "normális" és mi a "nem normális" görcs, mert először vagyok ebben a helyzetben. Néha begörcsöl, aztán abbahagyja, és megint kezdi. Régen is amikor menstruáltam, volt, hogy annyira görcsölt a hasam, hogy felkelni nem bírtam.

Remélem, hogy semmi baj nem lesz!

Boldog babavárást!! :)

2013. jan. 13. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Napi 3x2 magne b6 csodákra képes!

Nekem is fájt a méhem,és sokat segített a magnézium és a pihenés!Ameddig nincs vérzés illetve barnázás,addig nincs baj!

2013. jan. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tkata81 ***** válasza:
100%

szia!

ezt én is végig csináltam kb a7. héttől. sokat görcsöltem, elég erősen. mivel nekem is első baba, mindig beparáztam, hogy baj van. (ráadásul inszeminációs)

az orvosom napi 3x1 nospat meg 3x1 magne B6ot írt fel. de mivel a 8-9. hét körül még mindig görcsök voltak (sem vérzés sem barnázás nem volt) a 14. hétig fekvésre ítélt itthon nehogy korai vetélés legyen.

aztán a 14-15 héttől elmúltak a görcsök, csak magne B6ot szedtem. majd a 21. héten görcs+keményedések. 1 hét kórház, azóta itthon fekszem, dyaphylin 4x1 + magnerot 3x2. így is vannak görcseim néha, meg méhszáj feszülés (főleg frontkor) meg keményedések este. de szerencsére nem nyíltam ki.

szóval remélhetőleg semmi gond nincs nálad, nem is lesz, de mindenképpen beszélj a dokiddal, hátha neked is szedned kell valamit. a nospa tényleg sokat segít.

nekem egyébként valószínű a görcsök nagy része azért volt mert eleve kicsi a méhem, a baba meg nagy és ennyire megérzem a növekedést.

de mi amikor nagyobb görcsök voltak huzamos ideig mindig bementünk a kórházba, vagy nap közben a saját dokimhoz és mindig minden doki azt mondta jól tettük, inkább 10szer menjünk feleslegesen.

kitartás, majd írj, hogy vagy!

33 hkm

2013. jan. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!