Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az a munka amit terhesen...

Mi az a munka amit terhesen is megcsináltok (ha nem vagytok veszélyeztetett terhes?

Figyelt kérdés

35 hetes vagyok, de kétnaponta vagy 3 naponta hoznom kell be fát az udvarról,

ma havat lapátoltam söpörtem hogy egyáltalán ki tudjunk jutni kocsival.

ugyanúgy feldolgozom a nyers hust nem óckodok töle6 hónapos terhes kóromig dolgoztam hol árut töltöttem hol a pultba álltam


2013. jan. 14. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Itthon voltam a nagy tesóval, őt emelgettem, mentem nagybevásárolni, nyáron kapáltam, én akkor voltam nagy-pocakos. , stb.. csináltam mindent, csak figyeltem, hogy egyszerre ne emeljek sokat, inkább tízszer fordultam.

Amit te csinálsz az normális, ennyi fizikai tevékenység kell.

2013. jan. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
UI: én is emelgetem néha a 14 kg kiscsajomat
2013. jan. 14. 09:09
 3/7 anonim ***** válasza:
kb ezeket, kivéve hogy fát nem kellett behoznom. Itthon voltam a 2,5 éves naggyal, (múlt tél-tavasz) havat söprögettem, a lapátolást nem vállaltam be. Gazoltunk, háztartást vezettem, ilyenek. Egyedül a fürdőkádat nem voltam hajlandó kisikálni, nagy, zuhanykabinnal kombinált, rengeteget kellett volna hajolgatni, azt megcsinálta a férjem, a többit én. Első terhességem alatt meg még építkezésekre jártam. Előtte sose figyeltem annyira arra, hogy hova lépek. Eleséstől nagyon tartottam.
2013. jan. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden olyan amit előtte, a terhesség nem betegség.
2013. jan. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
29 hetes vagyok,fát hasogatok,téglát hordok,havat lapátolok,kakast vágok,eszembe sem jut,hogy nem lenne szabad feldolgozni a nyers húst,hiszen vagyok olyan értelmes,hogy tudom,bőrön keresztül nem szívódnak fel baktériumok! reggelente megiszok egy kávét, a háztartás maximálisan az enyém minden részletével,jelenleg épp én festem át a szobát és még sorolhatnám. kertes házban lakunk,nagy portával,szilárd tüzeléssel fűtünk,a férjem meg szinte minden nap dolgozik reggeltől estig. meg sem tehetném,hrá hárítsam az eddigieket,de eszembe sem jut. amiben tud segít,ha itthon van ő vág fát,de ha nincs akkor vagy fázom,vagy vágok magamnak,beviszem,begyújtok. ismerősöm már 12 hetesen nem mosogatott... mert nem bír,nem fér oda,rosszul lesz... hülyeségnek tartom az összes kifogást!
2013. jan. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanazt mint az utolsó, a Zsófi. Semmivel sem kevesebbet , mint pocak nélkül, max egy picit lassabba. Vagy kétszer fordulok, pl tüzelőért.
2013. jan. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ugyanúgy mindent, csak több pihenővel :) pár hete pl tapétát kapartam, festettem, igaz elég sokáig tartott, de kész van legalább :)

egy dolog van amit nem egyedül csinálok az a nagy bevásárlás, párom még most sem engedi, hogy nehezet emeljek.

2013. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!