Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy tudású szülész-nőgyógyász...

Nagy tudású szülész-nőgyógyászt keresnek Bp-en, kit javasoltok?

Figyelt kérdés

Budapesten és környékén bárhova elmegyek szívesen,elsősorban magánrendelés érdekelne,mert dolgozom.

Köszönöm az ajánlásokat!


2013. jan. 14. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dr Tahy András SOTE II.

Magánrendelés a Budai Egészségközpontban.

2013. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Valami spec. probléma vagy terhesgondozás-szülés? Mert nem mindegy, mindenki másban jó!
2013. jan. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A kettő együtt,kedves utolsó...

2013. jan. 14. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha belgyógyászati, hormonális problémáid vannak, netán PCOS, inzulinrezisztencia, teherbeesési nehézségek, akkor dr. Mosonyi Péter. Csak jót tudok róla mondani, én úgy kerültem hozzá hogy az előző orvosom "hazaküldött" a PCOS diagnózisával hogy várjak, nem kell semmit tennem, ha gyereket akarok akkor majd hormonkezelés.. Hát nekem ez a válasz nem tetszett, és akkor kerültem át a Mosonyi doktor úrhoz, aki eléggé képben van ennek a tünetegyüttesnek a kezelésében, ráadásul van hüvelyi ultrahang is nála, ami nem utolsó szempont ilyen esetben. Egyébként türelmes, értelmes, normális doki, végül nála is szültem októberben, és remélhetőleg a következőt is nála fogom :)


www.direktdoki.hu oldalon lehet nála időpontot foglalni.

2013. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Surányi Tibort ajánlom, www.medinice.hu - nekem és a barátnőmnek is a babánál még a hasunkban észrevett olyan betegséget, ami gyógyítható volt, de ha születés után derült volna ki, már késő- ezután mindent elintézett, keresett nekem spec.kórházat, inétzett időpontot. Örök életemre hálás leszek neki!
2013. jan. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jan. 14. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!