Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok 36 hetes kismamik...

Hogy vagytok 36 hetes kismamik? Hogy bírjátok? Sokat híztatok? És a szüléssel hogy álltok? És ki mikorra van kiirva?

Figyelt kérdés
Várom a válaszokat!!:)35+3 napos kismama
2009. aug. 29. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én 35+1 napos vagyok, október 3-ra vagyunk kiírva. Hízni alig híztam, össz. 3 kg-ot, mert cukros lettem a Manótól, így több, mint 2 hónapja diétáznom kell. Én már kezdek kicsit türelmetlen lenni, bár panaszom nincsen, csak már látni szeretném a Kislányomat. A kórházi csomag még nincs összekészítve, kéne még vennem pár dolgot a csöppségnek is. De úgy érzem, még van időm. A szülésen még nem gondolkodtam, próbálom az agyam hátuljába száműzni, mivel első baba, gőzöm sincs mi vár rám.

Veled mi újság? Mikorra vagy kiírva és hol fogsz szülni? Megvan már minden a Kicsinek?

2009. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én jól vagyok, köszönöm, dolgozok, mint egy gép, hogy végezzek.:) Nehezen bírom, hamar fáradok, görcsölgetek... Lassan abba kell hagynom a magnéziumot. 13 kg plussznál tartok. A szüléstől félek, mint gondolom mindenki.:) Szept. 26-ra vagyunk kiírva, de az előző baba 3 héttel korábban jött, mindenre fel vagyok készülve. Cuccok összekészítve, babaruhák kimosva,vasalva.:) 36+1

Ti hogy vagytok?

2009. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!köszi mi jól vagyunk!!:)Izgulok a szülés miatt, mivel első babó, ezért nem tudom mi vár ránk....

A picinek már minden megvan,a kórházi cucc pedig már össze is van készítve végszükség esetére:)

Bár eddig semmi baj nem volt(mondhatni tökéletes terhesség)

nagyon várom már hogy a kezemben tarthassam a kicsi Fiamat!!:)szeptember 30. ra vagyok kiirva, de nem bánnám ha picivel előbb meglenne:)

Mosonmagyaróváron szülök...ti merre?

További szép napot!!!és kitartást!!!na meg persze szép babavárást!!:)

2009. aug. 30. 17:00
 4/8 A kérdező kommentje:
jah és eddig 11 kg plusznál tartok:)ez lemaradt...:D
2009. aug. 30. 17:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy látom, csak én veszem ilyen lazán a készülődést. Ma álltam neki kimosni a Manó ruháit, holnap vasalás. Ma pedig még össze akarom rakni a kórházi csomagomat, bár abba még venni kéne pár dolgot. Hétvégén végre megvettük a Kislány ágyát, bár az összeszereléssel elakadtunk, holnap jön a szakértő Öcsém, aki megcsinálja.

Én Bp-en a Szent Imrében fogok szülni. Kitartás, már csak pár hét van hátra, az se biztosan. :)

1. válaszoló voltam

2009. aug. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! Én tegnapra voltam kiírva, de sehol semmi. Én összesen 8 kg-t híztam.
2009. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy vagy/tok/?

Egyben még? Hogy bírod?

2009. szept. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még mindig egyben:)igaz van még 30.-ig pár nap...:P remélem nem akar már sokáig bennt maradni a babó!!:)nagyon várom már hogy a kezemben tarthassam!!:)veletek mizujs?
2009. szept. 14. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!