Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit híztatok terhesség...

Mennyit híztatok terhesség alatt? Kellett diétáznotok? Hogyan, mi volt a diéta lényege?

Figyelt kérdés

18 hetes vagyok és 4 kg-t híztam. Nem vagyok egy vékony alkat, de most nagyon aggaszt ez a 4 kg. Első babánál összesen 10 kg-t híztam, most is jó lenne ezt tartani.

Légyszi írjatok!!!


2011. nov. 8. 07:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az első terhességemmel 26 kg-t híztam, a másodikkal 16-ot, ekkor már figyeltem az étkezésre, mert nagyon nehéz volt az első után leadni a kilókat, két év alatt ment le. A második terhességemnél úgy jött össze a 16 kg, hogy az első 7 hónapban havi 1 kg-t híztam, aztán feküdnöm kellett 2 hónapot, ekkor jött fel a többi 9 kg. A terhességek alatt nem diétáztam, szoptatás után kezdtem a fogyókúrákat.
2011. nov. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Tudom, hogy nem ide tartozik, de terhesség utáni fogyásra milyen módszert alkalmaztál?
2011. nov. 8. 08:04
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja, és persze várok további hozzászólásokat! :-)
2011. nov. 8. 08:04
 4/13 anonim ***** válasza:

első terhességgel 13kg-ot hiztam 90kg-al indultam.

most 100ról indultam ( :( ) s eddig 1,5kg 24hetesen.

2011. nov. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Elsővel 21 kilót híztam, (csak a terhesség előtti hónapban, még 9-et, mert letettem a cigit)Így összesen 11 hónap alatt híztam 30 kilót! :(


Én még szoptatok, de 14 hós volt a lányom mikor elkezdtem jóval kevesebbet enni, és nem vacsizni és minden nap mozogni (itthon) 20 percet!5 hónap alatt fogytam 15 kilót!

Így voltam annyi mint mikor terhes lettem a lányommal!Közben augusztusban megint terhes lettem (direkt) és azóta a sok rosszullét miatt fogytam még 6-ot!Most 69 kiló vagyok!Egyik nap 69 másik nap 70,2, szóval én 70 kilósnak hívom magam! :)


A lányommal így 13-14 hetes koromra már 78 kiló voltam!Nagyon remélem, hogy most nme lesz annyi a vége :)


Arra figyelek most hogy mit mikor eszem!Ha megkívánok egy sütit vagy tortát, azt nem szem már meg este a férjemmel, hanem én majd reggel!Délelőtt iszok gyümileveket, meg szek bármilyen szénhidrátot, de 3 után már csak ásványvíz, és fehérje és zöldség!Gyümölcs is csak délelőtt!Abban is sok a cukor!


És a zöldségeket is szinte mindig nyersen!Husi bármikor mármennyi jöhet...


Én most ezt tartom


23 hós kislány és 13 hetes pocakbabi anyuja


180 magas bagyok

2011. nov. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Holnap leszek 18 hetes és eddig 2 és fél kg-ot híztam úgy hogy odafigyeltem kivéve 3 napot mikor este zabáltam. Tegnap pl 2 szelet kenyérrel megettem 2 db 15cm hurkát este 7 kor. Háát nem vagyok normális... Szóval 1 kg feljött 3 nap alatt, jó igaz így is 56 kg vagyok 167cm, de az első babámmal ekkor már 60kg voltam és 74kg-al zártam de az utsó hetet kórházban töltöttem és lement 4 kg, de 34 hétre szültem. Mi lett volna 40 hétig?

Na szóval a titok amit ha betart az ember tuti nincs nagy hízás és mától én is visszaállok, délután 3 után csak gyümölcs. Addig meg jöhet bármi. Ennyi de tényleg ennyi.

2011. nov. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Tényleg jobb lesz odafigyelnem, mert ez így nem lesz jó. Este mindig nagy zabálásokat tartok, akkor van együtt a család és....

Tornáztok is mellette?

2011. nov. 8. 08:47
 8/13 anonim ***** válasza:

1. baba 19 kg (65-84) de vizes lehettem, mert szülés után 6 héttel 4 kiló volt csak rajtam, és az is gyorsan lement.


2. baba 15 kg (65-80) szüléskor 6 kiló ment le, és a többi makacsul tartotta magát a szoptatás végéig, hiába figyeltem nagyon, hogy mit eszem. 15 hóig szoptattam, mikor abbahagytam, egy hónap leforgása alatt magától lement több, mint 10 kiló.


3. babát várom, 33 hetes vagyok. Most tartok 10 kilónál, így vagyok 70. 2 kicsi mellett nem nagyon figyelek az étkezésre, úgy eszem, mint nemterhesen. 2x már lementek a plusz kilók, tudom, hogy most is le fog :)

2011. nov. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az össz hízásom 20 kiló.

Szülésnél nem tudom, mennyit fog lemenni (nagynak saccolják a babát), és olyan dagadtak a bokáim, a lábfejeim, és a karjaim is, hogy szörnyű. :(

2011. nov. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kilót híztam, és mire kijöttem a kórházból, már nem is volt rajtam semmi plusz(persze kilókban nem, de a hasamon azért láttam, hogy van még ott egy kis fölösleg.). Igazából semmit nem tettem másként. Szerencsés alkat vagyok, édesanyám is ilyen volt.
2011. nov. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!