Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetet betöltöttem tegnap...

38 hetet betöltöttem tegnap és ma is elég keveset mozgott a babócám, fáj a derekam vannak jóslóim jelentheti ez azt is hogy szülés közeleg?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 09:19
 1/3 Bella0823 válasza:
igen lehet plusz minus 1-2 hét :) lassan anyuka leszel :) sok boldogságot:)
2013. jan. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én holnap töltöm a 38. hetet és pont én is ezt érzem. Alig mocorog a baba és vannak keményedéseim, jóslóim. Szerintem készül a szervezet a nagy napra.
2013. jan. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak titeket elkeseríteni, de nekem már hetek óta vannak jóslóim. Vannak napok, amikor kicsit kevesebbet mocorog a fiam. Ezek nem jelentik feltétlen a szülést. Még simán vihetitek túl is. tegnapra voltam kiírva. És még mindig egyben vagyunk. Pedig nekem a tieteknél jóval több tünetem jött már.
2013. jan. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!