Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyre gyakrabban járok wc-re...

Egyre gyakrabban járok wc-re pisilni. Éjszakánként kb 4szer. Sokszor csak inger van, és keveset pisilek.35 hetes vagyok. Ez mitől lehet? Ugye még nem közeleg a szülés?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
egyre nagyobb a babád, egyre nagyobb súllyal nyomhatja akár a hugyhólyagodat is. ekkorra a babák általában befordulnak, esetleg kicsit lentebb száll a méh, szóval teljesen természetes a gyakoribb vizelési inger.
2008. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én már van úgy hogy 9-szer voltam kint:((( De az 5 mindig megvan. Én is úgy tudom, hogy azért van így mert a baba nyomja a hólyagot. És én is keveset pisilek, van hogy csak pár csepp.

37 hetes kismama

2008. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én addig is legalább egyszer ki kellett menjek éjjel, amíg nem voltam terhes. Most az éjjel kétszer voltam, és reggel is alig értem oda (fél 6, ami másnak még éjjelnek is számíthat)és mire beértem 3/4 hétre a melóba megint mennem kellett. Szóval ha hétvége lenne és 8kor ráérnék felkelni, az már nekem is négyszeri felkelés lenne. Nekem is sokszor alig van, csak az inger. Pedig én még csak a 28. hétben vagyok! Mi lesz még???? Pedig a babám sem nagy, igaz már befordult (ami még bőven változhat is), de szerintem málam azért van, mert nagyon aktív. Egy percig nincs nyugiba szinte. A doki is azt mondta, hogy "Jézusom!", mikor majdnem lerúgta a kezéből az uh-os kütyüt. Ja és még azt, hogy nagyon jó a vérellátása a babámnak, hogy ennyit mozog. Szóval szerintem tök normális hogy ennyit futkosunk arra a bizonyos helyre, és ahogy megy az idő, csak egyre többet. Legalább kondiban tart a sok séta! :-))

Sok boldogságot nektek!

2008. aug. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!