Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheség lehet e ha megjött a...

Terheség lehet e ha megjött a mestruácio normálisan?

Figyelt kérdés
Ha megjön a mestruácio attol lehet e terheség? Hallottam már eröl,hogy valakinek 3honapig megvolt rendesen.Szerintettek? Meg hasad alja felvan e püffedve,meg a hasad is?És fáj olykor a hasad alja?mert énmost igy vagyok,meg émelygek,olyan mintha nem ettem volna semmit,ha eszek akkor jo egy kis darabig.Mellem nagyon fájt miokr megjött alig birtam a polot elviselni,és még mindig fáj mikor hozzá érek..20án jött meg és 24ig tartott..Segitsetek...ellöre is kösszönöm
2009. aug. 29. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
teszt mit mond?
2009. aug. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mestruácio elött 19 én még azt mutatta,hogy nem vagyok azegjött és le is tettem rolla,csak ittvannak ezek a jelek és nemtudom hogy milehet?Talán betegség vagy terheség.....Olyan s irjon már akinek megjött a piroskája és kiderült hogy terhes...Kösszönöm
2009. aug. 29. 16:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha több napig megvolt piros vérrel véreztél, akkor szinte kizárt, hogy terhes vagy, mert ha az is voltál nem maradt meg, de a tünetek arra utalnak, hogy volt valami kezdemény, ami vagy nem tapadt meg, vagy levált. sajnos ezt utólag a doki sem tudja megállapítani, ha marad a hasfájás és a mellérzékenység, akkor menj el egy ultrahangra, hogy megnézzék mi is van belül. Hormonális ciszta is okozhat haonló tüneteket, de egy élő vagy elment terhesség kezdemény sokkal valószínűbb és életszerűbb.
2009. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszike a vállaszt...Többmint egy éve probálkozunk és azt hittem talán sikerült,de sajna nem mert megjött...
2009. aug. 29. 16:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem, mint utólag kiderült , terhes voltam és 3 hónapon keresztül rendesen menstruáltam,csak utána maradt abba. A dokim is azt mondta, hogy előfordul az ilyen nem én vagyok az egyetlen. Jelenleg 32 hetes kismama vagyok.

2009. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszike a vállaszt,irj már az E-mail cimemre...megszeretnék kérdezni pár dolgot..érezted hogy terhes vagy,voltak e jelei...
2009. aug. 29. 17:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz mégegy tesztet? Vagy mész el dokihoz, ha úgy érzed esetleg babás vagy mensi ellenére. Szerintem jobb egy teszt, mint a bizonytalanság!
2009. aug. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csinálok mégegyet,csak már félek a sok csalodástol...Kösszönöm szépen a vállaszokat.
2009. aug. 30. 13:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A Nekem a teherbeeséstől számított első mensim nem maradt ki, normálisan lezajlott. Mégis gyanakodni kezdtem, mert azért egyéb jelek voltak...

Most 7 és fél hónapos a fiam, és makk egészséges.

2009. aug. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!