Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés vagy hormonprobléma?

Vetélés vagy hormonprobléma?

Figyelt kérdés
8hónapos a babám, sajnos 3hónapja tápszeres. Így decemberben már megjött. Kiderült, hogy a pajzsmirigyem alul működik. Most Szilveszter előtt megint megjött(?), se nem görcsöl és nem fáj semmi. Viszont alvadt darabos vér jön sokszor és nem nagyon csökken a mennyisége sem. Lehet az alvadás a sok üléstől is. De hogyan tudom megkülönböztetni, hogy ez most akkor mi? Decemberben csináltam tesztet, ami negatív lett, holnap csinálok mégegyet. Ha vetélés lett volna, akkor pozitív lenne a teszt?
2013. jan. 15. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, ha vetélés lett volna, akkor pozitív lenne a teszt is, illetve előbb utóbb nagyon görcsölnél, akár 1 hétre rá..és addig véreznél persze...Nekem is alul működik a pajzsmirigyem, emiatt volt már egy vetélésem:( Mindenképp csináltass hormonprofilt, és ha teheted a prolaktint is, mert általában összefügg....Mind2 okoz ciklusproblémát sajnos:( Jó hír, hogy az első 12 hónapban mind2 érték zavaros lehet a szülés, terhesség miatt, szóval esélyes, hogy utána rendeződik...A TSH-ra szedj jódot, szelént, spirulina alga kapszulát, nekem ezek gyógyszer nélkül is segítettek sokat...Remélem segítettem!
2013. jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen a választ! Most 3hete megvan(?). Ha de nem fáj, nem görcsöl. Ha vetélés lenne, akkor görcsölt volna, ugye?
2013. jan. 15. 15:33
 3/4 A kérdező kommentje:
3 hét alatt egyszer sem görcsölt. Szerinted nem lehet vetélés. Bár 1 hónapja legalább nem is voltunk együtt.
2013. jan. 15. 15:34
 4/4 A kérdező kommentje:
NEGATÍV TERHESSÉGI TESZT.
2013. jan. 17. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!